Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mod] Voicepack dla fanów króla Juliana z madagaskaru


kacper-102

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Specjalnie dla fanów króla Juliana z kultowego serialu "Pingwiny z Madagaskaru" paczka z dźwiękami do WOTa

 

Dźwięki bazują w 99% na Julianie, są bodaj ze 2 inne które zostaną wraz z najbliższymi aktualizacjami zamienione na jedynie słuszne czyli Julianowe o.O O.o o.O

Standardowo:

- ściągamy

- rozpakowujemy

- podmieniamy wypakowane pliczki w folderze audio i gotowe (standardowa ścieżka c:games/World_of_Tanks/res/audio)

 

 

Paczka zawiera około 60 tekstów z pierwszego sezonu serialu. Myślę że nie ma większego sensu przekraczać około 80 ze względu na możliwość przymulania starszych komputerów, więc docelowo tyle właśnie ich będzie.

 

Dowland> www.koblenz.strony.gni.pl/WOT/julian_voices.rar

 

 

Video>www.youtube.com/watch?v=aWNj6PLjGZg&feature=player_embedded

 

Skan>http://zapodaj.net/5824c70522ae4.png.html

 

forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/73088-voicepack-dla-fanow-krola-juliana-z-madagaskaru/

Opublikowano

Dobre, to z popcornem najlepsze :) Ale tak przy okazji, to lepiej daj ten skan, nikt ci na słowo nie uwierzy.

1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Opublikowano

Podaj źródło, bo jeśli nie podasz to, bez zgody autora to będzie pirat:)

 

Nie masz pojęcia co to pirat , wnioskuję po twoim poście. Dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu merytorycznego.

 

Dobre, to z popcornem najlepsze :) Ale tak przy okazji, to lepiej daj ten skan, nikt ci na słowo nie uwierzy.

 

Istnieje program o nazwie "... Antivirus 5.0".

 

Polecam , dzwięki zajebiste ^^. To z popkornem i lulkami najlepsze :>

 

Skan , dla osób które nie mają antivursa(oban19 , FoxRox , proszę bardzo :) )

Look :

 

 

qm85n8.jpg

 

 

Opublikowano

Nie masz pojęcia co to pirat , wnioskuję po twoim poście. Dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu merytorycznego.

 

 

 

Istnieje program o nazwie "... Antivirus 5.0".

 

Polecam , dzwięki zajebiste ^^. To z popkornem i lulkami najlepsze :>

 

Skan , dla osób które nie mają antivursa(oban19 , FoxRox , proszę bardzo :) )

Look :

 

 

qm85n8.jpg

 

 

 

Kolego ;) To widziałem na 10 forach internetowych o WoT więc jeśli nie ma zgody autora, albo autor zastrzegł sobie prawa autorskie to nie ma prawa uprawniac go bez zgody autora Moda.

Pomogłem? ;) Daj like :)

Opublikowano

Kolego ;) To widziałem na 10 forach internetowych o WoT więc jeśli nie ma zgody autora, albo autor zastrzegł sobie prawa autorskie to nie ma prawa uprawniac go bez zgody autora Moda.

 

No i teraz dobrze powiedziałeś ;)

Opublikowano

jak ja wczoraj dodałem skan oO

 

No trudno , niech mają też z eset'a. myślę iz jest bardziej wiarygodniejszy niz virus total.

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...