Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Boosty nie doszły na konto gra się nie wczytuje


Ho0Ls

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. dzisiaj rano wszedłem sobie na konto i wszystko działało przed chwilą kupiłem 8000 bostów ale nic nie doszło, gra się nie wczytuje tylko czarny ekran z logiem NFSW a kase zabrało z PSC

Opublikowano

Siemka. dzisiaj rano wszedłem sobie na konto i wszystko działało przed chwilą kupiłem 8000 bostów ale nic nie doszło, gra się nie wczytuje tylko czarny ekran z logiem NFSW a kase zabrało z PSC

tez to mam nie może mnie polaczyc

 

Mniejsza o to ze się nie wczytuje ale zabrało kase a nie dodało bostów

 

pisz do centrum zgloszen

Opublikowano

Mi też rano gra sie włączyć nie chciała,ale nic poza tym.

Pomógł mi Reinstal + wyjście na pulpit kiedy obraz sie nie pojawia i powrócenie do gry i obraz już był i sie wczytywało.

 

Edit.

Już nie działa, mam to samo co wy :( .

Intel Core i5 2500k 3,30 GHz , Kingston HyperX Grey Edition 8GB , Gigabyte GA-P67A-D3-B3 , GTX 550 1GB

NET : http://www.speedtest.net/my-result/4295787876

Opublikowano

u mnie nie ma obrazu, ale zminimalizuję i jest wczytywanie, ale wczytuje się w nieskończoność ..

I nie otrzymałem boostów :|

 

Edit: jeden koleś pisał na innym forum, że załadował mu się gra po 3 godzinach.

Opublikowano

Miałem tak wczoraj, reinstallowałem dzisiaj i jakoś zadziałało :P

apdap.png

By Me ;3

Opublikowano

Zawsze gra nie działa ile razy mamy powtarzać że serwery w różne dni są odświeżane i wtedy nikt nie wejdzie :)

Opublikowano

Mi zadzialalo jak ustawilem serwer na ameryke polnocna

ps.Sry ale mi sie spieprzyla klawiatura i nie moge pisac pl znakow

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...