Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk 24/7]-[Survival]-[16slotów]-[Non-premium]-[Reaktywacja]


Shaviq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowy team, ponieważ to reaktywacja serwera.

Coś dla tych, którzy tu kiedyś grali:

Nie powiedziałem o zamknięciu serwera gdyż hacker który nam się włamał

by to wiedział, muszę to napisać tu i teraz.

Serwer jest dobrze zabezpieczony tylko ja przyjąłem plik z virusem na serwer, więc to moja wina.

Ale powinno być już wszystko dobrze. Jestem tego pewien. Zapraszam!

Jeśli myśleliście, że się poddam i oddam mu serwer to się myliliście :)

 

 

 

gruszka.jpg

Typ: Survival

Adres IP: 188.165.20.141:8015

Status: status.png?ip=188.165.20.141:8015&port=

informacje.png

Sloty: 16

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: Włączony (nie działa Tick)

 

team.png

Shaviq [Właściciel]

Archerowy [Admin]

DamianexPL [Moderator]

 

pluginy.png

Wszystko pod komendą /plugins lub /pl

 

inne.png

Chcesz też taką prezentacje ?

http://www.mpcforum.pl/topic/516797-generator-publikacji-serwerow-mc/

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Opublikowano

Spawn jest, tylko zmieniałem go, bo gracze chcieli spawn inny z linią PvP.

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Opublikowano

Dobry serwer. Są jeszcze miejsca, bo to też ważne ;) Gram na nim z bratem. Obsługa (że tak powiem) jest szybka i sprawna. Miła atmosfera. Polecam

Opublikowano

Jeśli Wam się nudzi możecie obejrzeć reklamę zrobioną 21.06.2012

Kamerzysta - [Właściciel]Shaviq (Ja)

Owca i rąbiący drewno [Admin]Archerowy (kolega)

O reklamę zgłaszajcie się na serwer, bo nie chcę tutaj dawać linków i robić spamu.

Mam nadzieję, że docenicie moją pierwszą reklamę ;p

 

Pozdrawiam

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Opublikowano

Wiem że podanie można składać jutro-po jutrze.Ale...Nie chcę zapomnieć.

Wiek:13 lat

Mikro+TS 3 : Tak

Ogarnianie pluginów na serwerze:90%

Staż w MC:4 lata

Dlaczego ty:Sądze że ja dlatego że wiele graczy mnie zna.Kiedy nie ma adminów na serwerze to pojawiają się cziterzy :(.Gram dosyć długo, sądzę że jestem w stanie poświęcić na serwer 10-15 h od pt-sb a 6-10 od pon-czw i niedziele.Dziś np. pojawiło się dwóch cziterów ; BobBudwoniczy,KichaMCPL.Okazuje się że Bob miał czity ! Widziałem jak latał !Tak to by dostali bana,ale? że ani Archer ani Shaviqa nie było na serwerze to ta Kicha latała jak popieprzona,kopiowała itemy itd..Bob siedział cicho bo wiedział że nagrywam.To tyle.Chciałbym jeszcze pozdrowić Wszystkich graczy oprócz:KichaMCPL i BobBudowniczy.

P.S Film jak oni czitują http://www.youtube.com/watch?v=ZTVVs0LhRSU

Opublikowano

Wbilem na serva wokolo Spawnu Same Bloki Diamentu Prosze o usuniecie tych diamentow a tak wgl Server Spoko D:

signature_sotelbWseo7209.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...