Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Actvision [Survival+Wojny frakcji][20s][REAKTYWACJA]


Acvision

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<3Actvision <3

 

 

Czy jesteś znudzony ciągłym proszeniem o działkę?

A może lubisz pograć na czystym survivalu?

 

 

Męczy Cię wolny exp i ułomna administracja?

 

 

Nic prostszego, odwiedź nasz serwer!

IP: s26.mineserv.eu:43125

IP TS3:192.166.218.56:9994

 

 

Sloty: 20

PVP: ON

Moby: ON

Nether: ON

Zwierzęta: ON

WL: OFF

Premium: OFF

Silnik: 1.2.5

 

 

 

- Miła i doświadczona Administracja, można się łatwo dogadać.

 

- Częste eventy.

 

- Najwyższy poziom zabezpieczeń

 

- Nie ma lagów, cheter'ów.

 

- Nie ma LWC ani innych gówi***.

 

 

- Wszystkie możliwe pluginy są podłączone do bazy MySQL, dzięki czemu serwer jest szybszy.

 

 

 

 

- Jeśli gracz zostanie trafiony / uderzony etc. przez innego gracza, w ciągu 45 sekund nie może się

 

 

wylogować, w przeciwnym wypadku kill.

 

 

 

- Można zakupić VIP i SuperVIP (info na spawnie).

 

 

 

- Informacyjna strona internetowa (adres na spawnie).

 

 

Filmik z naszego serwera :

 

 

 

 

Gratulujemy graczowi "kooolooos" w wygraniu losowania na konto VIP !

Opublikowano

Witam!

Im wyższy poziom zabezpieczeń tym więcej durnych kicków z serwera, bezsensownych banów i bugów.

Jeśli ktoś się bawi w hakera to sobie da radę z tymi zabezpieczeniami to nie ma sensu ;)

Nie instaluj tego świństwa, Po prostu znajdź moderatorów lub czuwaj na serwerze i tyle.

A po 'Hui' Vipy jak czysty survival ? Awww płacić 10 zł zaaa hmmm... Zmianę nicku? Respekt ?

"- Jeśli zostanie trafiony / uderzony etc. przez innego gracza, w ciągu 45 sekund nie może się wylogować, w przeciwnym wypadku kill.

" To jest czysty survival? a kto go killnie ? jak ciebie nie będzie n.p ? śmieszne

;)

P.S Respekt jest bezcenny

<3 , Musiałem to napisać sorry ;X

c9d4391f80fafb98.png


Opublikowano

super warto grac polecam!!!!

 

ps jedyny serv nie napakowany Anty-gownem i mozna normalnie grac ! :D a jak ktos ma hacki wystarczy 1 ss i po robocie ;3

Opublikowano

Witam!

Im wyższy poziom zabezpieczeń tym więcej durnych kicków z serwera, bezsensownych banów i bugów.

Jeśli ktoś się bawi w hakera to sobie da radę z tymi zabezpieczeniami to nie ma sensu ;)

Nie instaluj tego świństwa, Po prostu znajdź moderatorów lub czuwaj na serwerze i tyle.

A po 'Hui' Vipy jak czysty survival ? Awww płacić 10 zł zaaa hmmm... Zmianę nicku? Respekt ?

"- Jeśli zostanie trafiony / uderzony etc. przez innego gracza, w ciągu 45 sekund nie może się wylogować, w przeciwnym wypadku kill.

 

" To jest czysty survival? a kto go killnie ? jak ciebie nie będzie n.p ? śmieszne

;)

P.S Respekt jest bezcenny

<3 , Musiałem to napisać sorry ;X

 

 

 

 

Dzięki krytyka jest mile widziana więc napewno postaram sie coś z tym zrobić ;)

Opublikowano

Vesto

 

 

polecam serwer :D jeszcze nigdy na takim serwie nie grałem :P

 

zazwyczaj na all servach są nie ogarnięci admini ale na tym nie :)

Daj like

 

chyba ze się boisz dać like ;]

 

 

jak nie dasz like to daj minusa xD

 

Ale jak dasz minusa, to znak ze się boisz kliknąć like ;]

Opublikowano

kooolooos

 

Poszukujecie adminow modow budowniczych jestem chetny mam to zapewnione na 2 servach fajne rzeczy robie :)

1051tuq.png

-co robisz?
-szukam szczęścia.
-w lodówce?
-no gdzieś do cholery musi być!

BAW SIE Z NAMI Z DEBILAMI ! :p
Opublikowano

Gratulacje dla "kooolooos" wygrywa konto vip na okres 30 dni proszę zgłosię na TS po odbiór nagordy

Zapraszamy na serwer oraz na ts !!

IP:192.166.218.56:9994

Opublikowano

Lepiej usuńcie dostęp do komendy /unregister i /logout bo dzieci kopiują itemy .

Serwer fajny 0 lagów miła atmosfera ogarnięci admini wszystko ładni opisane na spawnie .

POLECAM!!!

Pomogłem??? KLIKNIJ "LUBIE TO"

Nie pomogłem??? KLIKNIJ "LUBIE TO" //XD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...