Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

...:::Reactor-Craft:::... [Serwer Na Modach][Nowe surowce+Nowe Bronie][40Slot][WlasnyTS[IndustrailCraft 2][RedPower 2][BuildCraft][ComputerCraft][EE][


QuainatTM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2666416.png

 

 

2666411.png

 

 

2666417.png

 

 

2666419.png

 

 

2666420.png

 

 

2666413.png

 

 

2666421.png

 

 

2666423.png

 

 

-IndustrailCraft 2

 

 

-Red Power 2

 

 

-Aditional pipes

 

 

-Mo creatures

 

 

-Advanced solar panel

 

 

-Aditional buildcraft objects

 

 

-Ic bc crossover

 

 

-Ic reaktor kontrol

 

 

-Computer craft

 

 

-Forestry

 

 

 

2666414.png

 

 

Administratorzy:

 

 

-Kamiloool

 

 

-CMF

 

 

Moderatorzy:

 

 

-MrHSGS

 

 

KidModeratorzy:

 

 

-Madziunia

 

 

-Szogun952

 

 

 

Installer(Client)

 

 

 

Skan;

 

 

34oahrr.jpg

 

 

 

Gdy jesteście przy etapie (Wybieraniu sciezki) Macie tam: C:Uzytkownicy\Kamil\Dane aplikacji\.minecraft

 

 

To Kamil zamieniacie na swoja nazwe konto na komputerze (Klikacie start i u góry macie)

 

 

Gdy już zaistalujemy odpalamy ikone minecraft ta co zawsze wlaczacie gre

 

 

Serwer startuje dzis [40Slot][2gb ram][Wlasny TS]

Opublikowano

tylko za 23 zeta haha ;3 nie no zagram sciagam paczke

Opublikowano

mialem ochote zagrac ale jak zobaczylem ''kidmod 23zl'' to ja dziekuje narazie i powodzenia

kidmod to nie wyroznienie jak mod, to jakby vip tylko gdy sie bedzie dobze sprawowac moze awansowac. A to jest skrajny przypadek bo brakuje 23zl sms by odpalic serwer dla was... Nic dla mnie.

Opublikowano

Masz 6 osób w Teamie od kazdego po 4 zl i juz masz kase Jezu ale robisz problemy nie moze odpalic serwera bo nikt nie kupil kid admina pozdro ...

Opublikowano

Masz 6 osób w Teamie od kazdego po 4 zl i juz masz kase Jezu ale robisz problemy nie moze odpalic serwera bo nikt nie kupil kid admina pozdro ...

od nikogo nie będzimy kasy wyciągać i żeby dostał 4 zl trzeba wysłać sms za 11zl z groszami jeżeli chce ktoś wysłać to z dobrej woli
Opublikowano

Napewno zagram.Tylko dodaj jakies info czy sa potworki czy jest PVP czy sa zwierzeta itp itd

 

Bo nic nie dodales

Jeżeli pomogłem kliknij Lubię to lub daj DIAXA !

 

Opublikowano

Napewno zagram.Tylko dodaj jakies info czy sa potworki czy jest PVP czy sa zwierzeta itp itd

 

Bo nic nie dodales

moby on potwory on pvp on na cubach pvp off npc on end on nether on
Admin Cienia
Opublikowano

Dubel:

http://www.mpcforum.pl/topic/656468-reactor-craft-bukkitmodyic2buildcraftredpower2reis-minimap-125-survival/

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...