Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Od której godziny Facc jutro może grać?


shinbey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tego co się orientuję to ludzie co mają pacc czekają w kolejce po 30-60 min. aby się zalogować, bo taka masa napiera na serwer, więc raczej facc dzisiaj nie pogra :)

Opublikowano

Powiem krótko, facce dostaną dostęp do aurory dopiero wtedy kiedy minął kolejki po 500+osób dla pacc, ponieważ facce zapychałyby kolejki dla pacców ( w końcu facc po zalogowaniu zajmuję już slota na serwie, gdy to pacce by czekały w kolejce aż facc się wyloguję ) .

Oczywiście jednak decyzja należy do CipSofta, podejrzewam jednak że facc nie zobaczy szybko dostępu na aurore .

Opublikowano

teraz jak masz pacc to czekasz w kolejce 200-300+ wiec nawet jak bys mial dostep to sie nie zalogujesz bo pierwszenstwo maja ludzie z pacem a ci tak ciagle loguja wiec za duzo ten dostep ci nie da

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

Opublikowano

juz dzis moga sie logowac. jestem ciekawey jak to zrobia z pacc.

jezeli ktos z facc czeka w kolejce i jak bd chcial wejsc to czy bede przed nim czy za nim.

 

bo jak bedzie tak ze pacc pierwszy to facc tylko zaloguje sie po ss.

bo kolejki sa prawie caly czas ;/

Opublikowano

Czekam od 12:00 w kolejce. Było 300 osób. Aktualnie jestem 41 ^^

58395_13_03_11_1_33_49_2.pngJeżeli pomogłem daj + ;D

 

50 postów [x]

100 postów [x]

150 postów [ ]

200 postów [ ]

350 postów [ ]

500 postów [ ]

Opublikowano

jak to? Ja nadal nie mogę założyć postaci na serwerze aurora .

gadasz glupoty nie umiesz ustawic i tyle ;) zaznacz tylko Preview Game World

 

 

Czekam od 12:00 w kolejce. Było 300 osób. Aktualnie jestem 41 ^^

tylko musisz ominac tutorial na rooku bo pojdziesz na tego demona i tam trzeba pasc i znow bd czekal ;D

Opublikowano

tylko musisz ominac tutorial na rooku bo pojdziesz na tego demona i tam trzeba pasc i znow bd czekal ;D

Dzięki za ostrzeżenie :D nie chciałbym znów być hyym 900? ale nie jest źle 2 godziny czekania i jestem 237

@edit

to normalne ,że się cofam w kolejce xD?

heh

 

Opublikowano

gadasz glupoty nie umiesz ustawic i tyle ;) zaznacz tylko Preview Game World

 

 

 

tylko musisz ominac tutorial na rooku bo pojdziesz na tego demona i tam trzeba pasc i znow bd czekal ;D

eh, dopiero gdy ma się konto,a ja dopiero je zakładałem, w każdym razie thx .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...