Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Modyfikacja]Call of duty modern warfare 3: Fov Changer


TheVolime

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie! dzisiaj zaprezentuje wam modifikacje o nazwie 'Fov changer czyli = Field Of View' (o ile można nazwać to modyfikacją)

Co owa rzecz nam dodaje? możliwość obserwowania większego terenu mamy kilka opcji również podczas gry można to zmieniać Num+/num-

Film: http://www.youtube.c...feature=related

Download Multiplayer:http://www.speedysha...-v1.8.423.0.exe

SkanMultiplayer:https://www.virustot...d7d64/analysis/

DownloadSinglePlayer:http://www.speedysha...-v1.8.423.0.exe

SkanSInglePlayer:https://www.virustot...sis/1340123132/

Mamy 0 szans na bana.

Prosze sie nie bać o virusy jest to tylko nieszkodliwy skrypt kodu.

Przed: http://zapodaj.net/7...af7ec1.png.html

Po: http://zapodaj.net/6945104cfd1f6.png.html

Instrukcja: Nic trudnego po prostu włączamy pobrany plik mamy Start game i wartość w tej wartości możemy ustawić od 65 do 90.

Są 3 guziczki też Odpowiadają one za :

1.Wyłączenie hotkeyi -

2.Teki odgłosek "beep" w mw3 kiedy zadziała to -

3.Gdy włączymy aktualizuje sie gdy są nowsze wersje - *

Te oznaczone = * są warte włączenia

Opublikowano

Bardzo fajna modyfikacja :] Już jestem ciekaw , szkoda że modyfikacje nie wychodzą pod konsolę :/

22fu7of2onif.png
Opublikowano

Nie, nie mozna. Tworcy byli po prostu za leniwi zeby to dodac do gry to ludzie sami sobie dodali. :P

Jakby Chcieli to dodać to pewnie było by to za 5 euro znając twórców mw3;)

Opublikowano

Nie, nie mozna. Tworcy byli po prostu za leniwi zeby to dodac do gry to ludzie sami sobie dodali. :P

 

Myślę, że celowo tego nie dodawalii, gdyż w jakimś stopniu to ułatwia grę :)

W CoD 4 dało się jeszcze to zrobić komendą.

KONTO TEGO UŻYTKOWNIKA ZOSTAŁO ZABLOKOWANE

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...