Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Którą postacią można wycarryować grę?


iLikeMC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślę, że Lee Sinem można łatwo wycarrować grę.

Dobra jungla to podstawa, reszta pójdzie jak z płatka.

Opublikowano

Do carrowania rankedów dobry jest ww.

Przyjemnie się nim gra na topie, łatwo sobie farmisz, harrasujesz z Q. Fajnie można nim gankować inne linie dzięki ultowi, jest też dość przydatny w team fightach, przez swoją wytrzymałość i dmg.

Opublikowano

Lee sin / Jax / WW / Ahri

Op postacie

A i jeszcze z tankow to Maokai

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

Człowieku, tu nie ma jaką postacią można wgrać najlepiej. Każdą postacią można wygrać grę, tylko trzeba umieć grać.

Opublikowano

Trzeba zrozumieć że jest to gra TEAM PLAY, bez teamu nie ma dobrego gracza, a przede wszystkim bez taktyk, oraz znajomości itemków...

 

a co do tego To ja polecam JAX, Nautilius, ANnie, Anivia, Soraka, Janna, na randomach Kassadin, KArthus....

Ale i tak bez ogarnięcia podstaw gry czyli system warding, Laneing(czyli trzeba umieć grać każdym typem postaci, znać jej atuty i wady, oczywiści każdy ma swój ulubiony typ oraz łatwość która przychodzi mu na danym lanie, PS: ja miałem być supportem a kończę na junglerze :) ), taktyki teamfight, counterpicking...

I just wanna help you...

 

Hey, sexy boy, set me free,

Don't be so shy, play with me,

My dirty boy, can't you see

That you belong next to me.

Opublikowano

Yorick jest ok, irelii nie polecam, bo łatwo ją skontrowac na topie a nie wyfarmiona/nie nafeedowana irelia to kupa i nic wiecej ;/

 

Irelie łatwo skontrować ? yyy człowieku, to ty chyba mocnej irelii nie widziałeś -.-...

 

A co do tematu, polecam Annie ^^ AOE stun, na ulta i W sciągasz AD carry :P

Opublikowano

WW:

+ Dobry DMG

+ Dobry Solo Toper

+ Dobry AS

+ Naturalny surv (self-heal)

- Dużo postaci z solo topa może go zjeść

 

 

Lee Sin:

+ Dobry DMG

+ Fajny solo toper

+ Jeden z najlepszych junglerów w grze

+ Cudowne ganki

+ Wytrzymały

+ Mobilny

- Strasznie wymagająca postać

- Q jest skillshotem

PMK3yt4.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...