Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam serwera na ktorym bende mogł być adm/mod


0xnamex0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam serwera na ktorym bende mogł być adm/mod

 

 

Propozycje w odpowiedziach

 

 

 

Mój nick : gitmen

Opublikowano

Kup sobie server to bedzie.

Wogle o Admina i o moderatora sie nie prosi . Tylko trzeba miec doswiadczenie , pieniadze , zaufanie i Aktywnosc .

 

A takie Zasmiecanie forum to nic ci nie da .

 

Do kosza.

Opublikowano

Żałosny temat. Ortografia z przedszkola. Nawet porządnego nicku nie potrafisz wymyślić co dopiero napisać go z dużej litery. Nikt cię nie przyjmie w takim razie.

Żądam uszanowania moich poglądów politycznych, w tym mojego avataru. A do dzieci które spamują tekstami typu "rzygać się chce na widok twojego avatara", pouczcie się tępaki o tym systemie politycznym. Aktualny jaki popieracie, i jaki wpaja się wam że jest dobry, powoduje bezrobocie, emigracje, Vat 24% i tym podobne. Sam zamierzam wypie*dolić z tego kraju gdyż nie ma tu przyszłości z takimi poliykami. Zaznaczam tylko, że w komuniźmie każdy miałby pracę, bezpłatną opiekę zdrowotną i edukacyjną, a przyrost PKB na mieszkańcami byłby o wiele większy niż u innych krajów. Dla przykładu w 1970 przyrost PKB na mieszkańca ZSRR wynosił 5,4%, na mieszkańca ameryki 4% a na europę zachodnią 3,3%. Zastanówcie się nad tym. PROSZĘ O NIEUSUWANIE MOJEGO AVATARU.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...