Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Ravia.eu - Przegląd i troche o serwerze - komentarz.


Restive

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Server dla mnie nic ciekawego mam właściwie takie same zdanie na jego temat jak ty . Nie wiem po co ludzie tworzą privy które sa typowymi hardami, jak można iść się męczyć na tego pl i przynajmniej masz pewność, że nie padnie .

 

Co do filmiku krótko zwięźle i na temat .

Opublikowano

Opisujesz serwer z początku kiedy była masa ddosów na niego.

 

Ale musisz przyznać, że na Nawie było dużo łatwiej zdobyć hermetyczne niż tutaj ;< Nie zapominajmy, że Nawie był "cięższym serwerem". Tak więc coś jest nie tak :(

footer_logo.png

Opublikowano

Że jeszcze te szkaty leca rzadko, to z 5 miałem 3 razy poty 1200 pz. Jak patrzałem w topke 1 dnia to na 31 lvl "1st" nie miał żadnego bonu...

Opublikowano

Pompamt2 - wbij lvl a potem daj opinie?

Kim ty jesteś grałeś w ogóle na Nawie.eu? Miałem tam WP w topce to widzę że wiem od Ciebie lepiej jak jest.

Bo poświęciłem na Nawi około 2 miesiące gry...

65989911309456598087.jpg
Opublikowano

Serwer porażka wbiłem i to samo co na nawie tylko inne ulepszacze...

misje te same

Nawie niby był większym hardem tylko dziwne że na nawie w 10min miałem 3-4 szkaty,a tu godzina i 1 szkata

 

A co do rat pisze 5x

Na chuj kłamać?

porównałem z pl

 

Metin2.pl 1lv po zabiciu dzikiego psa 11pkt expa

Ravia.eu 1lv po zabiciu psa 30pkt expa

Czyli wychodzi 2,9x wiec na chuj kłamać ludzi?

 

Do tego w is zwoje,rady po 55szt,kamyki co wbija z g na P 100% na przeczytanie to samo co na nawie

do tego medale na konia w is

 

55ku do g co 24h

To już wole grać na pl

 

będzie to samo co z nawie że zostanie 30 graczy

nawet reklama u kamera nie pomogła.

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...