Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Avgard Polski Serwer 200slotów /Rozwój postaci /nowe bloki, broń /Frakcje/ Arena PVP/SPOUTCRAFT


AvgardRP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie polecam ze względu admina "TYMEK19"

Nie ogarnia gramatyki oraz innych podstawowych rzeczy pisze np. "terz" na spawnie jest tabliczka "rzeby"

Tak serwer jest spoko

Opublikowano

Nie polecam ze względu admina "TYMEK19"

Nie ogarnia gramatyki oraz innych podstawowych rzeczy pisze np. "terz" na spawnie jest tabliczka "rzeby"

Tak serwer jest spoko

 

Ja dokładnie to samo co Spluer. Takich błędów ortograficznych dawno nie widziałem..

Opublikowano

Nie rozumiem was. piszecie ze robi bledy to go poprawcie. jakbyscie caly dzis pisali komendy i ustawiali konfiguracje serwera tez byscie pisali na szybko i czasem byscie zrobili blad. A na spawnie napisz mi kto cie zabil, dostaniesz swoje eq a osoba ktora cie zabila dostanie kare/lub bana.

 

 

A klienta mozesz pobac z get.spout.org lub z 2 linku podanego na forum w dziale Dla nowego gracz.

Opublikowano

Spoko a muszę mieć premium ?

 

Bo jak pobieram z tego co dajesz to coś mi wyskakuje mam konto tyle ze non prem

Opublikowano

16G i 200 graczy? Chyba w snach, max 100-110...

Założysz się? Sprawdź to www.kimsufi.pl/, i 2 opcja. Tą mamy kupioną. Swój serwer, a nie jakąś lipę z CraftServe, np.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...