Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Crosshaira (kwadracika białego )


blacha902105

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tutaj masz spis od "cos nie tak?"

 

http://www.mpcforum.pl/topic/642690-download-wszystkie-efekty-od-cosnietak/

 

a jeśli chodzi o dodanie np do snajperki to only hack. niestety nie widzę działającego hacka z ta opcja ;/ możliwe ze przeoczyłem

 

@down ale nie wiem czy chodziło CI o to by zmienić na taki croshari czy żeby dodać do broni w której nie ma :P Jeśli dodać do broni w której nie ma to tylko hack a w tej chwili nie ma działającego z ta opcja

 

@edit aha to sorki bardzo źle zrozumiałem twoja wypowiedz ;) Teraz nie ma takowego bota ;/ są tylko hacki ale w tej chwili żaden nie działa

 

a jednak znalazlem hacka

 

http://www.mpcforum.pl/topic/653160-undetectedr3d-ln3-vip-v29/

Opublikowano

@up

przeczytaj dokladnie temat , a potem dodawaj odpowiedzi , dokladnie napisalem ze nie calego crosshaira tylko sama kropke , kwadrata itd.

@edit - to nie jest hack , tylko po prostu taki jakby bot , program ktory dodaje najzwyklejsza kropke na srodek ekranu .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...