Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Non Premium][survival][Bukkit][wojny rodów][24/7][80 slotów] Serwer Pieśni Lodu i Ognia


booboo969

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Chcialbym Was Zachecic Do Gry Na Serwerze. Jest To Dopiero Zapowiedz Ale Spokojnie :)

Serwer Wystartuje Na Poczatek Lipca

Typ Serwera : Survival-Frakcje

Sloty Prawdopodobnie 23 Na Poczatek :)

Zwierzeta : Tak

Potwory : Tak

Nether : Tak

TheEnd : Tak

WL : Nie

Tak Jak W Temacie Dedyk 24/7 :) Jest Anty X Ray Zablokowane jest Unregister i Wylogowanie Sie Zeby Ludzie Nie klonowali Lecz Sa jeszcze Sposoby Ale Takie Osoby Beda Karane Banem.

Pluginy : Sa Idealnie Przystosowane Do Potrzeb Kazdego Gracza.

O Administracji : Sa To Osoby Bardzo Kulturalne Sprawiedliwe i Oczywiscie Kazdemu Pomoga Wiedza Na Czym Polega Ich Rola :)

Bedzie Tez Mozliwosc Kupna Konta Vip Czasowego Ale Nie Wiadomo Za Ile I Co Sie Dostaje.

Prosze Pisac Pytania Na Temat Serwera :) Z Checia Wytlumacze Kazdemu Kto Je Zada. :)

Jak Sie Dowiem Wiecej Oczywiscie Napisze.

Dziekuje.

 

IP: 178.213.220.13

Opublikowano

Nie polecam, admin ma z 10 lat. Serwer niby frakcje ale nie można zrobić swojej tylko trzeba dołączyć do już istniejących...

Nie można mieć diaxów w skrzyniach bo zaraz admin lata po sklepach czy kupione. Ja wydobyłem i dostałem bana za to że niby kopiowane.... ponieważ nie kupiłem ich....

Zakus :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...