Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

EmpireCraft [Survival+FBSOON] [F] [premium:Nie] [PvP:Tak] [wl:Nie] [100 slotów] [serwer:VPS]


fabian11

Edycja v2  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na serwerze ?

    • Tak
      2
    • Moze
      3
    • Nie
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

 

strzalka.gifNazwa serwera: EmpireCraft

 

strzalka.gifIP serwera: 192.166.218.146

 

 

P.png

 

strzalka.gifRodzaj Serwera: Survival + Niedlugo FB

 

 

strzalka.gifHosting Serwera: VPS

 

 

strzalka.gifPvP: Tak

 

 

strzalka.gifPotwory: Tak

 

 

strzalka.gifZwierzeta: TAK

 

 

strzalka.gifPremium: Nie

 

strzalka.gifSloty: 100

 

 

strzalka.gifBiala Lista: Nie

 

 

strzalka.gifNether: Tak

 

 

strzalka.gifPluginy: e8an81.png

 

 

strzalka.gifZałoga: [Admin]aplabs, [Moderator]AuDuMeK

 

D.png

 

strzalka.gifWitam bardzo serdecznie

 

Jak moze wiecie, lub nie wiecie, juz dawno planowalem postawic serwer minecraft, ale albo mi sie nie chcialo, albo byly problemy z platnoscia.

 

Ale teraz to juz przeszlosc, dzisiaj chcialbym wam pokazac nowy serwer, EmpireCraft.

 

 

Fabula? ehh nie.. Prawdziwy minecraft, moze oldschool ? Nie wydaje mi sie, lecz chcialbym. To jest full Survival, pvp wszedzie oprocz spawna itp. Normalni gracze nie beda mogli posiadac swojej dzialki, lecz beda mogli miec /sethome, i nie zapominajmy o faction home.

 

 

Juz organizuje konkurs, w ktorym bedzie mozna wygrac konto Premium w Minecraft

 

 

. [soon]

 

 

Wiec macie szanse na wszelkie sugestie.

 

Inne Informacje:

Jest OCZYWISCIE mozliwosc zakupy VIP'a i Moda.

Mozliwosci VIP'a:

-Swoja wlasna BEZPIECZNA dzialka.

-2 Zestawy diaxowego eq.

-prefix VIP

-Mozliwosc ustawienia 3 /sethom'ow.

 

CENA: 6,17 ZL

 

[Metody platnosci to SMS i Karta]

 

 

Mozliwosci Moda'a:

-Wszystko to samo co VIP, ale wiecej.

-3 Zestawy diaxowego eq.

-Mozliwosc ustawienia 5 hom\'ow.

 

- Kick, Ban, i pare innych, ale nie giveitem ani /i. Przepraszam.

-Prefix [Mod]

 

CENA: 12,30

 

[Metody platnosci to SMS i Karta]

 

 

~~~WAZNE~~~

Ale nie mysl ze jezeli masz vip\'a to mozesz kozaczyc, i robic co chcesz, to nie ten serwer

 

A, i poszukuje mod\'ow, aby zlozyc podanie, graj na serwerze minimum 5dni, i pogadamy na mumbl\'u.

 

Prosze nie prosic o moda :)

 

Pozdrawiam, aplabs :)

 

 

 

Rekrutacja na moderatora:

 

 

Wiek:

 

 

 

Nick w grze:

 

 

Dlaczego Ty:

 

 

Starz:

 

 

Posiadasz Frapsa lub inny

program

do nagrywania ?:

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

Hmm, pogralem z 2 godzinki na tym serwerze, i naprawde uwazam ze serwer ZA JE --- .

Tylko naprawde nie rozumiem, dlaczego gra tu tak malo ludzi, dla prawdziwych graczy minecraft'a to jest cos ! :)

 

pozdrawiam i polecam serwer !

Opublikowano

Hmm, pogralem z 2 godzinki na tym serwerze, i naprawde uwazam ze serwer ZA JE --- .

Tylko naprawde nie rozumiem, dlaczego gra tu tak malo ludzi, dla prawdziwych graczy minecraft'a to jest cos ! :)

 

pozdrawiam i polecam serwer !

 

Dziekuje :)

I ja rowniez zapraszam.

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

Wiek:14

Nick w grze:ZielonaHerbata(narazie nonpremium ale bedzie wkrótce)

Dlaczego Ty:Ponieważ ogarniam , i lubię w to grać

Staż:Byłem 4 razy adminem i 7 razy modem.

Posiadasz Frapsa lub inny

program

do nagrywania ?:Tak posiadam .camtasia studio 7

1377774857-U369478.png

Opublikowano

Wiek:14

 

Nick w grze:ZielonaHerbata(narazie nonpremium ale bedzie wkrótce)

 

Dlaczego Ty:Ponieważ ogarniam , i lubię w to grać

 

Staż:Byłem 4 razy adminem i 7 razy modem.

 

Posiadasz Frapsa lub inny

 

program

 

do nagrywania ?:Tak posiadam .camtasia studio 7

 

 

Czekam in-game.

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...