Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zrobić, żeby skille zawsze wchodziły z m1 do m2 (do 30lv'a)


xSoby

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, czytających ten tutorial.

 

Dziś pokaże Wam, jak zrobić żeby skille z m1 do m2 wszedły na 100%.

Żeby to zrobić musimy spełnić 1 warunek: Mieć lv od 18 do 30, czemu zapytacie?

Więc od 18lv`a można mieć już 1 skill na m, a do 30lv`a można resetować skille u staruszki.

 

Gdy np. mamy 26lv i skill nie wszedł na m2, udajemy się do staruszki i restujemy skille.

W moim przypadku będzie to 18lv Szaman, nie wszedł mi skill na m2 więc nie chciałem czekać do następnego dnia

żeby znów mi nie wszedł. Więc zaczełem kombinować. Podszedłem do staruszki i zresetowałem umiejętności.

Chciałem zobaczyć czy po zrestowaniu umiejętności da się użyć księgę umiejętności tego samego dnia. (Da się)

Więc po pierwszym rescie znów, nie weszła. Resetowałem tak cały czas i wkońcu, Bam! m2

:).

 

Jeżeli ktoś będzie miał jakieś pytania, pisać na pw, lub na temacie

:)

Pomogłem daj +

:)

Opublikowano

dobre ;p przyda się na privy ; p

7677c2d099021b833a41caee5dccf471150.254.196.253images.jpeg

Zakoduj se Romanie nigdy tobie nie wybaczę

Za to propagowanie tych kłamliwych przeinaczeń

Za to, że ludzie, których szanuję prosto z serca

Nie wiedza już co myśleć boś ich sprytnie ponakręcał

Opublikowano

na nie których hardach są tylko w is czy tam gdzieś inndziej ; (

 

to się przydaje na metin2 pl i nie płacz już

 

Dziś pokaże Wam, jak zrobić żeby skille z m1 do m2 wszedły na 100%.

 

 

zamiast wszedły powinno być weszły ;)

dość przydatne

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...