Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Calvins [FreeBuild][Działki][Dedykowany 24GB RAM][70 slotów][Jobs][Eventy][Profesjonalny serwer]


Ray1902

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

strzalka.gifNazwa serwera: Calvins

 

strzalka.gifIP serwera: 94.23.248.230

 

P.png

strzalka.gifRodzaj Serwera: Freebuild

 

strzalka.gifHosting Serwera: Dedykowany

 

strzalka.gifPvP: Nie

 

strzalka.gifPotwory: Nie

 

strzalka.gifZwierzeta: Tak

 

strzalka.gifPremium: Nie

 

strzalka.gifSloty: 70

 

strzalka.gifBiala Lista: Nie

 

strzalka.gifNether: Tak

 

strzalka.gifPluginy: MagicCarpet, Orebfuscator, MinecraftViewer, WorldEdit, EnderCrystalizer, Vault, PermissionsEx, TreeAssist, Reservations, WorldGuard, mChatSuite, iConomy, AuthMe, WorldSaver, Reservations, OpenInv, PlayerStatusSigns, NoCheat, FalseBookCore, iChat, MobDisguie, ButtonWarp, FalseBookCart, Essentials, Citizens, Jobs, EssentialsProtect, FalseBookBlock, EssentialsSpawn, OnlineSigns, LWC, FalseBookIc, ChestShop, FalseBookExtra

 

strzalka.gifZałoga: Haoxo

 

 

D.png

strzalka.gifSerwer w stylu średniowiecza, dopracowana mapa, teleporty, skup, bazary, dużo działek.

Opublikowano

Tak więc tak.

Po pierwszych 5 minutach spędzonych na Tym serwerze, z dumą mogę zapewnić, że ten serwer jest zajebi*** i w 100% dopracowany. Nie dość, że miła atmosfera, to admini bardzo mili i pomocni.

 

15/10 POLECAM !!

 

Pozdrawiam.

Marek

Opublikowano

24GB i tylko 70 slotów? :huh:

 

Część jest również pod MT2 oraz TS3. Poza tym mamy obciążające pluginy, jak trzeba będzie to powiększymy.

Opublikowano

Imie: Fabian

Nick: aplabs

Wiek: 15

Dlaczego ty?: Bo mam dobre poczucie humoru, i nie lubie neo

:)

Znasz sie na cuboidach?: Tak oczywiscie, posiadam moj wlasny serwer, ale teraz jest off poniewaz craftserve.pl jest slabym hostingiem.

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

Imie: Kamil

 

Nick: Renekton

 

Wiek: 15

 

 

Dlaczego ty?: Bo jestem rozgarnięty, zawsze pomagam i staram się jak najczęściej być online.

 

Znasz sie na cuboidach?: Tak oczywiscie, Byłem adminem na wielu serwerach i nikt jeszcze mnie nie wywalił.

W tym fachu sprawdzam się najlepiej.

– Czas wykazać się męstwem!

– No nie ... znowu?

 

image.jpg

Opublikowano

Imie:Kuba

Nick w grze:ExTazer

Wiek: 14

Dlaczego ja?:jestem ogarnięty, umiem wiele rzeczy ,nie będe olewal gry bede, jestem pomocny ,jestem creatywny w budowdalniu.

Znasz sie na cuboidach?: Oczywiscie bułem adminem na wielu serverach i moderatorem.

Gram w minecraft juz od dwóch lat.

Opublikowano

Imie:Przemek

Nick:WMR2

Wiek:16lat

Dlaczego ja?A co się będę rozpisywał,po prostu mam juz doświadczenie.

Znasz się na cuboidach?Nie mają dla mnie tajemnic.

Opublikowano

Imie Marek

Nick Olej

Wiek 19

Dlaczego ty? Mam dlugie doswiadczenie i duzo wolnego czasu :D

Znasz sie na cuboidach? tak znam region etc

PS odpiszcie na pw co i jak jesli mnie chcecie

Opublikowano

Bedzie jutro online lub dzis pod wieczor

 

Podalem ci gotowca, ktory dzialal, ale go widocznie nie wykorzystales ^^

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

wejdę,zobaczę,oceni

 

i dam @Edit

 

@Edit-serwer off? czy w ip nie powinni być portu :)?

 1 ۞ 50 ۞ 100 ۞ 150 ۞ 200 ۞ 250 ۞ 300 ۞ 350 ۞ 400 ۞ 450 ۞ 500 ۞ 600 ۞ 700 ۞ ۞ ۞

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...