Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Błąd podczas łączenia się z serwerem ?


Rekomendowane odpowiedzi

Specjalista
Opublikowano

Jak chce wbić na mój serwer pisze mi : Błąd podczas łączenia się z serwerem ..

Czemu tak mam ??

@edit:

Dodaje ss-a z maszyny ? ;d

 

 

asasapz.jpg

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

ostatnie liniki mówia ,ze nie masz plików game ,game99 oraz auth sprawdz czy takie pliki masz .

Gramy w LOL'a

LV :30!!

Runy :

o.O ktos jescze wydal na to 100k ip?

Specjalista
Opublikowano

a gdzie to się sprawdza ;d

@edit: i jak to wgrać gdzie ?? ^^

 

@edit 2 :

ss z ftp :

zdaje mi się że są te pliki :(

pomocy 8S

 

 

sftproot58638100filezil.jpg

 

Nikt nie wie o co z tym chodzi ??

POMOCY !!

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

chodzi o pliki a nie foldery masz je chyba w home /share_game jakos tak nie pamietam ,bo zaczynam tworzyc servery metin2 i jak narazie to hamachi robie .)

Gramy w LOL'a

LV :30!!

Runy :

o.O ktos jescze wydal na to 100k ip?

Specjalista
Opublikowano

To już nie ważne ściągnąłem nowe pliki ..

Mam nadzieje że nie bd żadnych problemów ,,

Ale i tak dzięki za pomoc masz lajka ;p

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

słuchaj, ja właśnie to naprawiłem, włącz antyvira i firewala i dodaj wszystko z serva do zaufanych aplikacji bądź wyjątków, najlepiej usun antywira i firexa i zainstaluj COMODO Internet Seciurity (FREE!!! A skuteczny jak wiele płatnych, prawie jak Northon?) link podam ci za chwile, tam wchodzisz w Defense + i Zapora i zaufane pliki wybierasz folder i all pliki jak leci!!! Pójdzie ci na 99,99999999999999999999999999999999999999999999999999%, czyli prawie na pewno :)

 

http://www.dobreprogramy.pl/Comodo-Internet-Security-Premium,Program,Windows,12952.html -> To jest link do strony, poczytaj, komentarze na - to jakieś cioty pisały, co dla nich avast! da rade z trojanem (nie ma szans)

 

http://downloads.comodo.com/cis/download/installs/1000/standalone/cispremium_installer.exe -> to jest bezpośredni link.

07087561336755886764.png

Serwer AvalonV2 powraca na nowo w starym i niezapomnianym stylu!

Przeżyj to co dwa lata temu już 14 lipca! Czekamy tylko na Ciebie.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

jeszcze mozesz sprobowac all wylaczyc np: skype gg itp. mozilwe ze masz metka z 2010 i tam jest serwerimfo.py i to otwieraj za pomoca notatnika albo czegos innego i tam wpisz ip z koncowka 100 dla siebie a dla innych ze zwykla

 

 

Licze na plusy ^^:ninja:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...