Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival] Frakcje Jedyny TheCraft Zapraszamy[24/7]


HanSeR12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

cooltext715905616.png

 

de2zjo.gifAdres IP: 188.165.224.127:25081

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 15

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

Serwer Posiada 15 Slotów i Jest Ogarnięty Nie ma Tam żadnych przekleństw Pełna Kultura!

Zespół Serwera!

A oto zespół!:

cooltext715908815.png

H@:dimonek

cooltext715909467.png

[Admin]Paciek

[Admin]Etren

[Admin]NiceOskar

[Admin]Wiliam

Na Serwerze Jest możliwość kupienia:

VipLite

VipMax

VipPro

Na Serwerze Dowiecie Się jakie są Ceny Vip"ów

Adres Naszego Forum Dowiecie Się na Spawnie Serwera TheCraft

Oraz! Screen Serwera!

 

NGNOH.jpg

 

Proszę O nie Zamykanie/Kasowanie Tematu

Zapraszamy!

Oceniajcie Prezentacje/Serwer w Komentarzach!

Opublikowano

Haha, HeadAdmin haslo: 123456. Gratulacje!

Sorra za to ale To nie nasza wina ktoś sie włamał na hosting i zmienił hasło ale już jest ok Przepraszamy!
Opublikowano

Nie dość że lagi okropne, to jeszcze ktoś włamał się na konto głównego Administratora(prawdopodobnie) i zaczął wszystkich banować, lub po prostu Główny Administrator zaczął akcję "Banicja dla każdego".

 

Pozdrawiam, Irving a'ka Howard

Opublikowano

Serwer do dupy żadnych zabezpieczeń, wszyscy kopiują itemy aż miło, każdy ma diax eq i stacki bloków diamentowych, admina nie ma i każdy robi co chce serwer dla nobów i cziterów.

Moja rada : Nowa mapa, lepsze zabezpieczenia i więcej zainteresowania ze strony adminów.

Opublikowano

@Irving

 

Tylko ciebie zbanowałem :).

 

Rozumiem, ale dlaczego, hę? Dlatego, bo znalazłem skrzynie z diamentowym setem i go założyłem, rozumiem?

 

Pozdrawiam, Irving a'ka Howard

Opublikowano

Co do rady 1sharp To mapa zmieniona i dodane nowe zabezpieczenia zapraszam

A co do 1 up To nie moja wina że tak uwazasz ale serwer jest spoko^^

Opublikowano

Serwer to dno i wodorosty :) :) Dostalem BANA za to za napisalem prawde . Kurwa w gildi na 1 miejsce Mozna 1 claima dac czyli 16x16 kratek . Wiec mu napisalem ze ja mam miec zamek 16x16 . On powiedzial ze nie wiem . Jak kurwa taka administracja ma byc na serwie To ja dziekuje z takim serwerem . Serwera nie polecam Serv 1/1 prezka 1/1 Dimonek jestes skonczonym chujem :)

nie umiesz zrobic serwa surv + Frakcje to sie za t onie bierz Dziekuje dobranoc

 

Pzdr. DrMicrosoft i aereco 12

Przybij Piątke [5] :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...