Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gildie <> 200 Slotow <> McMmo <> Non Premium <> Dedyk<>


Jajko333

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

beztytuu12qq.png

 

Lubisz wyzwania? Kochasz przygodę i walkę o przetrwanie?

Ten server jest dla ciebie! Zbierz znajomych i chwyćcie za broń.

Stwórzcie wspaniała gildię, która nie będzie lękać się innych.

Walczcie o wasze tereny oraz podbijajcie i rabujcie cudze!

Czujecie to? To jest właśnie to czego pragniecie!

 

Zapraszamy!

 

 

 

spacja.png

IP Serwera: s1.minenetwork.net:25565

spacja.png

Nazwa Serwera: MineNetwork

spacja.png

Typ Serwera: Wojny Gildii

spacja.png

Premium:Premium/Non-Premium

spacja.png

Ilość Slotów: 200

spacja.png

Założyciel Serwera: Karno

spacja.png

spacja.png

 

Nasze zalety:

 

 

? Sklepy gildii

? Ciekawe pluginy

? Bardzo dobra maszyna-brak lagów

? Częsta obecność administracji

? Dużo eventów

? Rzadkie resety mapy

? Stabilny server, ktory ma na celu gre przez wiele miesięcy

? Uczciwa administracja

 

 

FILMIKI: zakaz yt.

 

 

 

INNE POSTY PROSZE USUWAC NIE TEN

Opublikowano

Wbiję i dam edit'a...

//EDIT

Serwer mi się nie podoba,ponieważ spawn jest jakiś dziwny,z rudy diamentu nie wylatuje diament,brak miasta,nie ma działek a ja właśnie serwery z działkami lubię.Grałem kiedyś na serwerze który posiadał Gildie,działki,tartak,piaskownie itp i to był super serwer,ponieważ posiadał wszystko co mi się podoba :)

Takie jest moje zdanie na temat serwera.

Życzę serwerowi,żeby miało jak najwięcej ludzi :P

Opublikowano

Świetny serwer, mili gracze, brak lagów. Ogólnie jest fajnie, niektóre spolszczone pluginy.;)

 

Ps. Jest rekrutacja na jakąś rangę?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...