Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kim najłatwiej się wybić z elo hell


BigBoNN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Dziś rano moja ilość elo spadła o 200..( kazdy wie czemu ). Jaką poatacią będzie najłatwiej wybić się z elo hell?

a) Yorick:

Po prostu to powiem. Nikt nie da rady wygrać na topie. Przykładowo irelia zamieniała się liniami, bo przez 70% czasu gry na topie miała 15%- hp lub była martwa, Jego couterpicki przy opanowaniu tej postaci stają się niczym.

Opanowałem go:

8.5/10

b)Talon:

Żadem ap na midzie nie wygra. Nic więcej.. kontrą jest każdy ze stunem oraz offtank: np. Volibear, noctilius. Po silence jego survi maleje

Opanowałem go :

7.5/10

c) Volibear.

Co? Jak to co? Najlepszy offtank w grze. On + support i koniec gry na bocie dla przeciwnego teamu

Opanowałem go :

8.75/10

Moze znacie lepsze postacie?? Wszystko oprocz supporta i jungle.

 

32325.jpg

24854.png

27454.jpg

Opublikowano

WW na solo topa tez jest dobry ,lepszy w jugnle,ale solo topa ugra 5 kili bd miec do 20 min to jest gg :) WW wyceruje kazda gre prawie wiec ja Ci go polecam ;)

kxAyLut.png

Opublikowano

Witam. Dziś rano moja ilość elo spadła o 200..( kazdy wie czemu ).

Ponieważ nie umiesz grać?

 

Fizz, Yorick, Riven, Olaf, Talon na midzie, Ryze, Swain, Urgot, Graves.

 

Btw. Yoricka od 6 lvl'a ciśnie Renekton.

fe7afd2c01dc5fe025c76fe9bf8c0b0e.jpeg
4to7r2K.png

Opublikowano

offtopic: jeżeli chodzisz z Volim na bota, to wiedz ,że twoje elo nie wynosi nawet 1000.

topic: warwick solo top / jungle , hm... lulu mid może też być dobra do wybicia się.

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

Ja wychodze soraką AD w junngle kumplowi z elo, na east.

od 550 do 750 lajtowo poszło, chyba że musze na mida iść, to nie junngluje, ale i tak jest masakra i lane win.

Każda postać jaką ogarniesz jest do wyjścia z elohell.

Opublikowano

Żadem ap na midzie nie wygra. Nic więcej.. kontrą jest każdy ze stunem oraz offtank: np. Volibear, noctilius. Po silence jego survi maleje

 

 

 Noctilius 

 

Da FuuQ?! Co to za champion? Noctilius?, dziwić się że elo Ci spada ^.^

Opublikowano

 Noctilius 

 

Da FuuQ?! Co to za champion? Noctilius?, dziwić się że elo Ci spada ^.^

 

dafuq? is Da FuuQ? kiddo.

escape from elo hell> kazda postac ktora potrafisz ogarnac, dziekuje dobranoc

46891132602722595964.jpg
Opublikowano

Co do kennena ostatnio duzo sie nim interesuje i gram mam zaledwie 22 lvl ale wiekszosc swojego czasu nim gralem i zauwazylem wiele rzeczy.

Kennen jako tako na mida jest ok ale zalezy przeciwko komu.Co z tego ze bije z dystansu skoro nie ma zadnego skilla ktory przeleci przez kilka przeciwnikow.

Jego Q bije tylko 1 osobe

Jego E trzeba wleciec w przeciwnika aby zadzialalo

Jego W razi przeciwnika ale najpierw trzeba nalozyc znak burzy.

Kennen ma duze problemy z takimi postaciami jak Kassadin Veigar Nidalle czy nawet ogarnieta Ashe.

Dostanie stuna na twarz 3 skille i umiera.Dzisiaj grajac przeciwko Veigarowi bylem bez szans jego stun + 2 skille i zero hp niemoglem nawet uderzyc.

Kennen jest dobry na mida ale na jakis czas pozniej jak przeciwnik ma stuna i ulti jestesmy bez szans i nawet Flash czy nasze E nam nie pomoze.

Osobicie wbija 7-8 lvl szybko ma midzie i zamieniam sie z kims.Bo dalsza gra nie ma sensu.Mozemy sciagac przeciwnika na 2 skilla a dostaniemy stuna na ryj 1 skill i po nas.Kennen jest dobry jezeli ma udany poczatek kupujemy Klepsydre odpalamy ulti stoimy 2 sekundy wlaczamy E pozniej W i uciekamy uzywaja Flasha bo na 100% padniemy poniewaz po odpaleniu Ulti + E + W nie mamy energi juz na Q.

Kennen to trudna postac i tu trzeba kombinowac nie jest taka postacia jak Jax ze chodzi bije miniony i wygrywa kazde 1-1.Kennen jest inny potrafi pokonac 1-1 o ile nie dostanie stuna a przeciwko offtankowi typu Darius Olaf czy nawet WW nie mamy szans zjedziemy mu combosem max polowe hp i jestesmy w dupie bo nie mamy energi a jak juz mamy to bez ulti jestesmy niczym.

 

Podsumowujac.Kennen to dobra postac na mida jezeli druga osoba nie ma stuna i duzych hitow jak Veigar.Jezeli juz taka osoba jest z nami na midzie to wbijamy szybko 7 lvl i uciekamy tam gdzie nie ma tankow/offtankow ewentualnie trzymamy sie za partnerem i katujemy przeciwnika z Q po czym stunujemy prartner w niego wbija i rozpoczynamy serie combo Ulti>W>E>Q>W

 

To takie moje male uwagi co do tej postaci.

Wiem ze zaraz wbija sie na mnie jakies wielkie hejty piszac ze jestem randomem z 22 lvl i nieumie grac i wgl ale jakos bez wzgledu na to chcialem podzielic sie tymi uwagami.

 

PS Ulti kennena dopiero na 3 poziomie robi cos "przydatnego"

Opublikowano

Fajnie opisałaś kennena , ale ulti kenna jest bardzo przydatne w TF inicjuje walkę , dlatego klapesyre się składa first

 

Wybicie z Elo Hell Trynda/Jax/WW/Master Yi/Sion

 

 

Carrujesz gre wygrywasz all TF i Elo wzrasta ; x

Opublikowano

Fajnie opisałaś kennena , ale ulti kenna jest bardzo przydatne w TF inicjuje walkę , dlatego klapesyre się składa first

 

Wybicie z Elo Hell Trynda/Jax/WW/Master Yi/Sion

 

 

Carrujesz gre wygrywasz all TF i Elo wzrasta ; x

 

ulti na poczatku nic nie robi wiec klepsydra nic nam nie da.Ja wolalbym skladac zaraz po rabadonie

Opublikowano

niby nic nam nie daje ale może nam dupe uratować , zresztą kennen musi być budowany według mnie tak

 

 

Buty + 3 potki

Pistolet

Buty Maga

Wota

Klepsydra

Rabadon l

Rylai

I tu czasami składam na przebicie odpornośći lub jakiegoś surviwala

Opublikowano

kennen niszczy wiekszosc ap swoimi auto attackami, a w szczegolnosci kassadina, do tego maxuje sie W, a nie Q zeby latwo harassowac i duzo bic

bez takich linków, ponowne umieszczenie ban 30 dni.

Opublikowano

niby nic nam nie daje ale może nam dupe uratować , zresztą kennen musi być budowany według mnie tak

 

 

Buty + 3 potki

Pistolet

Buty Maga

Wota

Klepsydra

Rabadon l

Rylai

I tu czasami składam na przebicie odpornośći lub jakiegoś surviwala

Ja natomiast tak zbieram

buty+3 potki [na topa dorana biore]

rewolwer

wota

buty maga

rylai

klepsydra/rabadon

klepsydra/rabadon

i tutaj cos na odp jak niedaje rady ewentualnie 2 rabadon.

 

Kennen to ciezka postac ostatnio grajac Jaxem w early slabo mi szlo do 6 lvl lecz pozniej zaczelem sb junglowac i praktycznie wygrywalem wszystko nawet mialem pentakille ale teraz juz nie wiem czy gralem z jakimis noobami czy chociaz w malym stopniu ogarami.Fajna tania postac w dodatku hybryda.

Jedyne co mi w niej brakuje to jakiegos rozpierdalajacego ulti a tak to postac fajna i latwa.

Mam tez dravena ale nieumie nim grac ma malo hp hity z E slabe ulti dosyc dobre ale Q i W to juz cos dziwnego...

atakujac 3 przeciwnikow ciezko jest sie skupic nad bieganiem za mieczem.

 

 

@UP wystarczy dobrze panowac nad 1 postacia i jestes niepokonany jezeli masz dobra taktyke + troche skilla i dobry build

Opublikowano
c) Volibear.

Co? Jak to co? Najlepszy offtank w grze. On + support i koniec gry na bocie dla przeciwnego teamu

Opanowałem go :

8.75/10

 

Sry, nie rozumiem, Czy to chodzisz Volibearem na bota?

Opublikowano

Też mi cholernie spadło ELO bo trafiam na debili ze statami kończącymi 0 10... Poza tym Morda, GP - te postacie są jednymi z lepszych.

98763533515051689628.png

Opublikowano

Mi wystarczy jak ad carry na bocie z przeciwnej drużyny ma 9/0 w 10 minucie i wyjaśnia się cała sytuacja w tej grze :)

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

Ja z 900 do 1300 wyszedłem grając Irelia - solo,jungle Caitlyn - Do 20 min 170-200 creepów nawet bez killi to i tak powinieneś wycarrować ;) A no i Anivia oraz Annie na midzie.

jegobarca.png



IDZIEMY PO WSZYSTKO


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...