Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][50 slotów][Survival-RPG][Średniowiecze][Bukkit] Mrucznik Minecraft


Screeaam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngMrucznik MinecraftDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: s24.mineserv.eu:27705

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 50

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

50907364927312906437.png

1337425578-U363900.png

Właściciel - Screeaam, Współwłaściciel - Skuban, Necek123 , Główny Gamemaster - MaginoPl

1337425590-U363900.png

Serdecznie zapraszam na serwer Mrucznik Minecraft ! Nasz serwer oparty jest na Survival - RPG. Obecnie odgrywamy czasy średniowieczne, co łączy się z walkami zakonów - Templariuszami, Poganami i Krzyżowcami, więc jest w czym wybierać. :) Oferujemy masę dobrej zabawy, porządną administrację oraz miłą atmosferę panującą na serwerze. Życzymy miłej gry. :)

 

 

1336669726-U363900.png

Opublikowano

To ni jest survival, ani rpg. no może trochę rpg.

 

Jest lwc, są działki, gracze są mili, administracji nie zdąrzyłem poznać, jest dość fajnie. :)

 

ps. Czy jest rekrutacja na jakąś rangę?

Opublikowano

Tak, obecnie możesz dostać posadę architekta, dostęp do GameModa. Dzisiaj zakończyła się rekrutacja na GameMastera, przykro mi - podania składamy na forum. Tam wszystko jest.

Opublikowano

No to dojebaliście, daliście dwóm osobom GameMode i jedna z nich o nicku Ra... nie pamiętam dokładnie rozpierdo*ła cały serwer, pewnie będzie cofka, chociaż ten 2 co mial gamemode pomagal troche.. ;/

Opublikowano

To jest serwer 0/10.

Administracja nieogarnieta nieogarnia ortografi.

Zabijają cię na spawnie chdzoi o adminsitracje.

Gracze kopiują itemy.

To RPG a nie ma frakcij [a jak zrobisz frakcje to banują ciebie albo usuwają frakcje.

Opublikowano

To jest serwer 0/10.

Administracja nieogarnieta nieogarnia ortografi.

Zabijają cię na spawnie chdzoi o adminsitracje.

Gracze kopiują itemy.

To RPG a nie ma frakcij [a jak zrobisz frakcje to banują ciebie albo usuwają frakcje.

 

Ortografi? Heheheh. Co do tego, to nikt z graczy itemów nie kopiuje, nie wiem gdzie to zaobserwowałeś. Wyraźnie w regulaminie jest napisane, że za stworzenie frakcji jest banicja, gdyż rozgrywka toczy się między trzema frakcjami.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...