Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] M2bob - Aktualizacja. Informacje w temacie


mihachi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Jeśli mogę prosić o jakąś przejrzystość w temacie nowego HS'a i nowych cheatów na niego.

 

To prosił bym abyście umieszczali tu informacje jeśli dowiecie się czy coś działa wgl.

 

 

JUTRO DROPIĄ PIŁKI I CHCIAŁEM PO DROPIĆ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więc jeśli coś (cokolwiek) wiecie o czymś nowym (MH, SH, ExpBot, M2bob, KamerMOD)

 

TO PISZCIE TU

;)

OCZYWIŚCIE MAM NA MYŚLI "DZIAŁANIE" BEZ KIKANIA

Prawdziwe życie zaczyna się po śmierci... $.$

1h9rb6.gif

Uczeń
Opublikowano

sobota - niedziela ma wejsc nowa wersja M2Bobq, odrazu gdy dostane informacje z najnowsza wersja bota wrzue tutaj. Pozdrawiam.

Opublikowano

W piątek, ma wyjść nowa aktualizacja Mb2bob-a

Bodajże 1.4

 

W piątek... Czyli za tydzień?

Prawdziwe życie zaczyna się po śmierci... $.$

1h9rb6.gif

Opublikowano

Kamer działa... na takiej zasadzie że nie można bić bo jak się walnie z 5 razy to kick. Ale na wh można lecieć.

Prawdziwe życie zaczyna się po śmierci... $.$

1h9rb6.gif

Opublikowano

expbot w pythonie caly czas dziala, starczy poszukac na forum.

 

 

"A jak się go uruchamia ? ;> xD" <------ To pytanie było głupie xD (Wiem jak się uruchamia)

Prawdziwe życie zaczyna się po śmierci... $.$

1h9rb6.gif

Opublikowano

Ja bym chciał dziś koło 18 bo piłki <3 bd i z 200+ chciałem wydropić xD

 

Dolkładnie, ja tak samo chce kolo 200 pilek dropnac bo mi bodzie potrzebne:P

POMOGLEM???

Daj Łapkę w góre, to nic nie kosztuje a mnie zadowoli ;D

Z góry dzięki;)

Opublikowano

No właśnie i to jest problem. Ja się doczytałem na ich forum tylko tyle że trzeba czekać ....

Prawdziwe życie zaczyna się po śmierci... $.$

1h9rb6.gif

Opublikowano

Dzisiaj sobie nie pobocimy, kurwa ! Slaid napisał "Mówiło się bardzo często, że zmiana nastąpi, jeśli pojawi się nowy HackShield metin2.DE Może w przyszłym wtorekAle jak długo potrwa ominąć go nikt nie wie, ale nie sądzę tak długo ..." Jeżeli ktoś nie zrobił update HS to se może bocić, choć nadal kicka non stop :/

[extract]Zbieram minusiki :) Bo plusów nikt nie daje ^^[/extract]

 

kabuto.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...