Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ChromeCraft][Frakcje][Bukkit][LatanieNaSmokach][Potrzebny budowniczy]


chojnasiu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prezentacja nowego serwera ChromeCraft

Dlaczego warto zajrzeć na nasz serwer?

Przeżyjesz w nim niesamowite przygody,gdziekolwiek spojrzysz tam "busz".Dzikie lasy,Niebezpieczne jaskinie i dwa skłócone ze sobą królestwa.Tu nie trudno o walke o przetrwanie z domieszką RPG.Na serwerze istnieją dwie Frakcje (gildie).Możesz to każdej z nich dołączyć walcząc z wrogą gildią.

Tutaj nie zaznasz spokoju.Czeka Cię niesamowita przygota na serwerze ChromeCraft.

Administracja

HeadAdmin-adam

Admin-MiniMax

Moderator-Trwa rekrutacja

Dane serwera

Serwer narazie Hamachi lecz serwer nadal się rozwija.

ID:ChromeCraft1/ 2itd

H:123

Jeżeli jesteś pewien, że podołasz problemom związanym z pilnowaniem porządku na serwerze podaj w komentarzach swój nick i wyjaśnij dlaczego chcesz być moderatorem na serwerze.

Potwory-ON

Zwierzęta-ON

PvP-ON

Przewidziane jest stworzenie clienta na potrzeby serwera. Znajdować się w nim będą modyfikacje,tekstury i inne programy umilające grę na naszym serwerze.Jest mnóstwo pluginów,które zapobiegają kradzieżom i innym wykroczeniom na serwerze typu LWC.

ZAPRASZAMY!

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Opublikowano

Dla czego nie polecasz skoro na nim nie byłeś?

 

Mamy juz komplet moderatorów jutro start serwera ale zawsze mozesz dostac vipa za promowanie serwera

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Opublikowano

serwer startuje jutro a na hamaku zara zrobie

 

juz jest siec

zapraszam

 

ref

Zdejmijcie trochę %

Was to nie boli a mnie tak;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...