Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] A OTO CO BĘDZIE W CF EU GP CRATES!


davidson135791

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WŁASNIE SIE DOWIEDZIAŁEM CO BEDZIE I ZA ILE W GP CRATES NA CROSSFIRE EU:

Anaconda - Adv (1 Los: 1700 GP , 5 Losów: 5400 GP , 10 Losów: 9800 GP)

Desert Eagle Camo (1 Los: 1600 GP , 5 Losów: 5300 GP , 10 Losów: 9700 GP)

AWM Camo or Blue (1 Los: 2000 GP , 5 Losów: 6000 GP , 10 Losów: 10000 GP)

XM8 - Adv (1 Los: 1900 GP , 5 Losów: 5700 GP , 10 Losów: 9850 GP)

AK - 47 Camo (1 Los: 2000 GP , 5 Losów: 5700 GP , 10 Losów: 10000 GP)

Thompson (1 Los: 2000 GP , 5 Losów: 5350 GP , 10 Losów: 10520)

Ster Aug A1-Camo (1 Los: 200GP , 5 Losów 5700GP , 10Losów: 10000GP)

Opublikowano

Ale lipa. Ciulowe nagrody i w dodatku drogie.

Daliby chociaż jakies lepsze

Na Crossfire NA też są takie bronie i jakoś nikt nie narzeka, a ceny broni są takie jakie powinne być.

Te bronie są dobre, a ty jakie bronie chciałeś za GP, golden m4a1? może jeszcze jakieś custom crystal?

1398258449-U383457.png

Opublikowano

dzieki na orygunalnym Game RAge tego nie ma mi się podoba Anaconda Adv, Ak camo i Awm się przyda bo lubie go ale ma tylko 5 naboi

A i chyba te losy na Auga to 1 los chyba za 2000Gp bo napisałeś 200gp

@edit ej nie ma tych gp capsul -_- ale bujda

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Zobaczymy za którym razem trafie AWM bo mam 120k GP :P

rozumiesz że nie ma GP capsules on nas oszukał

nieregulaminowa sygna

Gość patrykkos
Opublikowano

Każdy już coś wymyśla z tymi GP Crates. Po co miałby wszystko opisywać ? Nie rozumiem :P Ostatnio w Eu nie grałem więc nie wiem

:D

Gość patrykkos
Opublikowano

Z tymi kratkami za GP już nic nie wiadomo

-.-Miały być w tym patch'u a nie było. Lipa bo EU już trochę czasu istnieje i przez tyle update'ów nie dać losów za GP ...

Gość patrykkos
Opublikowano

fajne

 

Co w tym fajnego ?

-.-

Normalne bronie do losowania tak jak w Crossfire Na ... taki post to tylko i wyłącznie spam

:D

Z resztą i tak raczej prędko nie wejdą :P

Opublikowano

Takie sobie te nagrody, mogli się bardziej postarać, miejmy nadzieję, że będą z czasem dodawać coraz lepsze :)

3ccee6379259f.png

KidMod Smite | TVD Fan | 90210 Fan

Gość patrykkos
Opublikowano

Takie sobie te nagrody, mogli się bardziej postarać, miejmy nadzieję, że będą z czasem dodawać coraz lepsze :)

 

Po co spamujesz skoro GP Crates nie weszło ? Najpierw przydałoby się wejść do gry, zobaczyć i dopiero później wypowiadać się na forum ...

 

Na dodatek czytaj posty wyżej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...