Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] id zmianek po 50szt. do Switchbota (moltenmt2)


maci93

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema , tak jak w temacie szukam id zmianek pakowanych po 50/25szt. Chodzi mi o moltenmt2 ale wydaje mi się że nie zmieniał owy serwer id. Potrzebne mi to jest ponieważ gdy kupuje po 1 to tylko 1 itemek się bonuje...

 

Ps. Będzie limit lajków jak podziała

veou4z.jpg

Opublikowano

Polecam Ci zrobic tako rzecz, ze instalujesz moda i w 1 oknie ustawiasz BS'a od moda na czas 0.4 i on bedzie kupywal po 1zmianke, po 2zmianek i 50 zmianek na raz, i ustawiasz sobie BS'a od padmaka i masz okolo 100 zmianek a jak sie skoncza to kamer znów je kupi i bedziesz miał 100 nie dawaj kupowania zmianek w 3.0.0.4 tylko BS'a z kamera zostaw i bedzie kupować dużo zmianek Robilem tak na takich priwkach co sa 1 zmianka w sklepie i dobrze smigalo.

 

On sie pyta o zmiane id zmianek a nie o to jak kupic 50 zmianek bo na tym privie sa gotowe... Masz lap:

 www.mpcforum.pl/topic/639085-tutjak-wyciagnac-aktualne-id-zmianek-poprzez-bsa/ 

Potrzebny do tego swichbot v3 by Padmak. Znajdziesz na forum

pakowane po 50 i pakowane po 100 to jest jakaś różnica ??? yy
Opublikowano

On sie pyta o zmiane id zmianek a nie o to jak kupic 50 zmianek bo na tym privie sa gotowe... Masz lap:

 www.mpcforum.pl/topic/639085-tutjak-wyciagnac-aktualne-id-zmianek-poprzez-bsa/ 

Potrzebny do tego swichbot v3 by Padmak. Znajdziesz na forum

76561198093573641.png

Opublikowano

Polecam Ci zrobic tako rzecz, ze instalujesz moda i w 1 oknie ustawiasz BS'a od moda na czas 0.4 i on bedzie kupywal po 1zmianke, po 2zmianek i 50 zmianek na raz, i ustawiasz sobie BS'a od padmaka i masz okolo 100 zmianek a jak sie skoncza to kamer znów je kupi i bedziesz miał 100 nie dawaj kupowania zmianek w 3.0.0.4 tylko BS'a z kamera zostaw i bedzie kupować dużo zmianek Robilem tak na takich priwkach co sa 1 zmianka w sklepie i dobrze smigalo.

 

pakowane po 50 i pakowane po 100 to jest jakaś różnica ??? yy

Tak jest roznica. 1 zmianka ma jakies id 50 zmianek ma inne id a 100 zmianek tez ma inne id. Tak samo miecz jakis. Miecz np tryton +0 ma inne id niz tryton +1. Kazdy item ma swoje id.

76561198093573641.png

Opublikowano

On sie pyta o zmiane id zmianek a nie o to jak kupic 50 zmianek bo na tym privie sa gotowe... Masz lap:

 www.mpcforum.pl/topic/639085-tutjak-wyciagnac-aktualne-id-zmianek-poprzez-bsa/ 

Potrzebny do tego swichbot v3 by Padmak. Znajdziesz na forum

a napiszesz /napisze ktos id zmianek bo nie mogee znalesc ogólem i nawet w tym linku daje przledauj i te same id .. help id zmianke na 50 lub 25 podajcie ;d
Opublikowano

Jezu id zmianek po 50 czy 25 jest takie same tylko jest inna ilość.

Trudno zrozumieć to chyba nie jest inny item.

@topic

Co do tematu ,a ustawiłeś zmianki na przedostatnie miejsce w eq? w 1karcie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...