Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[szukam] Battlefield 3 - różne scenki


XFragsHD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Potrzebuje od was pomocy w bardzo waznej sprawie. A mianowicie chodzi o takie jakby Cutscenki/scenki np: z trailerów

 

oglądając ten trailer:

 

Są takie sceny w których.... hood? jest wyłączony... chodzi o to że obraz jest taki jakby czysty (bez mapek ani niczego)

Szczególnie chodzi mi o scenki z 00:20 czyli przedstawienie tych map. Jak to zostało zrobione? Raczej nie na spadochronie....

 

Gdyby ktoś był w posiadaniu nagranych podobnych scenek w których mógłbym sobie dodać napisy... do intra.... był bym wdzięczny. Gdyby ktoś chciał takie coś z dobrej woli nakręcić prosiłbym o takie wolne ruchy kamerą i taki klimat.... jak na teheran highway naprzykład... ja niestety nie dam rady nagrywać Battlefield'a ... za słaby komp.

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

Raczej takich scenek nigdzie nie znajdziesz.

Hud mozesz wylaczyc wpisujac w konsoli: Ui.drawenable 0 wlaczasz zamieniajac na 1.

Na youtubie masz duzo poradnikow jak nagrywac cinemy.

Np:

 

 

 

Reszta obrabiasz w sony vegasie albo after effects.

Kontrast, jakies napisy itp ;)

 

Co do pytania o 20 sekundzie jak to bylo zrobione:

To jest chyba oficjalny trailer battlefielda wiec oni maja sposoby wkoncu to ich gra :P

Sprobuj na spadochronie/helikopterem albo wyskakujac z samolotu gdy lecisz wtedy cie wywala do przodu wiec mozesz wcisnac szybko nagrywanie.

reau.png
Opublikowano

ok thx :)

 

temat do zamknięcia

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...