Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zarobić szybko kasę policja


TraVel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dopóki nie wbijesz 4 lvl Prestige rób misje, na 4 lvl prestige bierzesz samochód i jeździsz po mieście, gdy zobaczysz jakiś samochód który jest skradziony (najeżdżasz myszką i pisze "Usable, stolen") wsiadasz, i jedziesz do impount, zanim dojedziesz odwiedź stację, by oddać go nie naruszonego = max kasa, gdy będziesz to robił, prestige będzie rósł, gdy będzie już prawie 5 lecisz szybko do tego punktu, co da ci kase (nie pam. nazwy) i masz.. :> pomijając pytania : 4 lvl prestige bo wtedy masz mnożnik 1.8 i nikt cię na mapie nie szuka..

 

2. sposób :

 

Jeździsz po mieście i wypatrujesz dookoła crimów, którzy napadają ludzi, rabują sklepy itp.. gdy widzisz furgonetke, jedź za nią powoli, żeby nie zauważyła, gdy zobaczysz obok nicku ikonke kajdanek - klikasz L. Alt., zabijasz go, i lecisz do swojego dropu, """"" RÓB TO TYLKO JEŚLI OBOK KAJDANEK JEST MIN. 1000, bo mniej nie opłaca się, bo tracisz tylko cały prestige

Zbieram +

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...