Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak podmienic poprzednia wersje


xSytse

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym aby ktoś wkońcu mi pomógł ponieważ nie znam się zbytnio na tych sprawach a chciałbym sobie pograć

 

sciągnąłem warrocka z tej stronki http://wrpsp.eu/?g=index

wypakowałem go do starego warrocka

 

I teraz pytanie które pliki mam podmienić prosze o dokładne wytłumaczenie z góry dziekuję

 

aha i jeszcze jedno trzeba zakładać nowe konto czy można wchodzić na stare ? prosze tutaj o link do zakładania kont

 

z góry dziękuję pozdrawiam.

MILENIUM FANS !

 

 

 

Pomogłem ? daj Lubie To ! nic cię to nie kosztuję :)

Opublikowano

Jaką paczkę ? Jakie pliki ?

Normalnie ściągasz WR ze strony głównej, instalujesz i uruchamiasz. Nic nie trzeba podmieniać

Opublikowano

No na tym polskim servie "WrPSP"

MILENIUM FANS !

 

 

 

Pomogłem ? daj Lubie To ! nic cię to nie kosztuję :)

Opublikowano

no właśnie i o to mi chodziło ;p jak mam to podmienic ;p i co dokładnie ;p

MILENIUM FANS !

 

 

 

Pomogłem ? daj Lubie To ! nic cię to nie kosztuję :)

Opublikowano

Nic nie musisz podmieniać.

Ściągasz to co dał Ci user wyżej.

Następnie wypakowywujesz pliki to nowego folderu.

Wchodzi tam i uruchamiasz "UptaderWR"

I możesz cieszyć się grą.

 

 

To jest jakby OSOBNA gra i nic tu nie podmieniasz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...