Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Survival+Gildie Zapraszamy! Jedyny taki server DEDYK !


Monopollo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Procesor:

 

AMD 8 rdzeni

 

 

 

Pamięć Ram:

 

24GB

 

 

 

Łącze:

 

1GB/S

 

 

 

linki.png

 

 

 

Strona Główna:

 

Narazie niema :[

 

 

 

Adres IP Serwera:

 

f16.owncraft.pl:25082

 

 

dodatkowe.png

 

 

Client:

 

minecraft 

 

 

 

Typ gry:

 

survival+gildie

 

 

team.png

 

 



Właściciel-Monopol

 

Moderator-NeO

 

Moderator-ZaCo98xD

 




 




 




 

 

 

Dodatkowe informacje:

 

Przedstawiam wam serwer survival+gildie.Na serwerze jest wiele fajnych budynków jak i widoków. Jest około 20 pluginów. Na serwerze niema lagów. Zachęcam do gry i pozdrawiam Monopol!

nie reklamujemy serwerów w sygnaturach

Opublikowano

ile slotów?

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

Opublikowano

Zapraszam do gry narazie 10 slotów ale jak ludzie beda kupowali vipy luv svipy to bedzie wiecej !

nie reklamujemy serwerów w sygnaturach

Opublikowano

Zapraszam do gry narazie 10 slotów ale jak ludzie beda kupowali vipy luv svipy to bedzie wiecej !

Czyli mówisz ze dedyk 24 GB ramu, a nie nastwaisz 100 slotów które wytrzyma/ Chyba nie masz dedyka ^^ Tylko VPS!

Opublikowano

Nie polecam serwa, jest gildia w ktorej jest jakies 20 osob i moderator. Mod daje gildii itemki, jakis koles biegal z butelkami expa. Gdy napisalem zeby dal mu bana to mnie wyrzucili z serwera i napisal powod 'on niema zadnych moduw' tak, z takimi bledami. Mysle ze moderatorzy na serwerze maja po 10 lat. Jesli ktos nie wierzy w te bledy ktore napisal to spoko moge dac SS'a. ;)

@edit: Nick moderatora to ZaCo98xD

 

Pozdrawiam Shelbygt50 i przepraszam za brak polskich znakow.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...