Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

EmpireCraft [F] [premium:Nie] [PvP:Tak] [wl:Nie] [10 slotów] [serwer:Dedykowany]


fabian11

Hm  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Zagrasz na serwerze ?

    • Tak
      1
    • Moze
      0
    • Nie
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

G.png

strzalka.gifNazwa serwera: EmpireCraft

strzalka.gifIP serwera: s28.craftserve.pl:42645

 

P.png

strzalka.gifRodzaj Serwera: Survival

 

strzalka.gifHosting Serwera: Dedykowany

 

strzalka.gifPvP: Tak

 

strzalka.gifPotwory: Tak

 

strzalka.gifZwierzeta: TAK

 

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifSloty: 10

 

strzalka.gifBiala Lista: Nie

 

strzalka.gifNether: Tak

 

strzalka.gifPluginy: e8an81.png

 

strzalka.gifZałoga: [Admin]aplabs, [Moderator]AuDuMeK

D.png

strzalka.gifWitam bardzo serdecznie

 

Jak moze wiecie, lub nie wiecie, juz dawno planowalem postawic serwer minecraft, ale albo mi sie nie chcialo, albo byly problemy z platnoscia.

 

Ale teraz to juz przeszlosc, dzisiaj chcialbym wam pokazac nowy serwer, EmpireCraft.

 

 

Fabula? ehh nie.. Prawdziwy minecraft, moze oldschool ? Nie wydaje mi sie, lecz chcialbym. To jest full Survival, pvp wszedzie oprocz spawna itp. Normalni gracze nie beda mogli posiadac swojej bezpiecznej dzialki, lecz beda mogli miec /sethome, i nie zapominajmy o faction home.

 

 

Juz organizuje konkurs, w ktorym bedzie mozna wygrac konto Premium w Minecraft

 

 

. [soon]

 

 

Wiec macie szanse na wszelkie sugestie.

 

Inne Informacje:

Jest OCZYWISCIE mozliwosc zakupy VIP'a i Moda.

Mozliwosci VIP'a:

-Swoja wlasna BEZPIECZNA dzialka.

-2 Zestawy diaxowego eq.

-prefix VIP

-Mozliwosc ustawienia 3 /sethom'ow.

 

CENA: 6,17 ZL

 

[Metody platnosci to SMS i Karta]

 

 

Mozliwosci Moda'a:

-Wszystko to samo co VIP, ale wiecej.

-3 Zestawy diaxowego eq.

-Mozliwosc ustawienia 5 hom\'ow.

 

- Kick, Ban, i pare innych, ale nie giveitem ani /i. Przepraszam.

-Prefix [Mod]

 

CENA: 12,30

 

[Metody platnosci to SMS i Karta]

 

 

~~~WAZNE~~~

Ale nie mysl ze jezeli masz vip\'a to mozesz kozaczyc, i robic co chcesz, to nie ten serwer

 

A, i poszukuje mod\'ow, aby zlozyc podanie, graj na serwerze minimum 5dni, i pogadamy na mumbl\'u.

 

Prosze nie prosic o moda :)

 

Pozdrawiam, aplabs :)

 

 

Rekrutacja na moderatora:

Wiek:

Nick w grze:

Dlaczego Ty:

Starz:

Posiadasz Frapsa lub inny program do nagrywania ?:

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

Bardzo fajny serwer polecam!

_

Dziekuje :)

 

mozna kupic moda i dawac bany ;/ ?

_

Tak, ale jezeli mod daje bana, to musze o tym wiedziec ja, jak mi nie da powodu bana, tzn ScreenShot'a, to PARDON :)

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

@ref

 

Niedlugo zmieniamy ip, hosting.

Na vps'a.

 

Bedzie wtedy okolo 100 slotow, lol.

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

@ref

i ze tak powiem, jeba* craftserve :)

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Opublikowano

Dobra wkoncu dziala, ale musialem usunac czesc pluginow...

 

@@@@

Rekrutacja na moderatora do przydzielania dzialek

 

Wiek:

Nick w grze:

Dlaczego Ty:

Starz:

Posiadasz Frapsa lub inny program do nagrywania ?:

2jg1dfb.png

Sygna by me.

3502qs5.png

"There is nothing like elo hell, it's just about how hard you can carry."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...