Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] z Zostałeś połączony z serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka mam otóż taki problem, gdy stwożyłem serwa i się z nim łąćze ( z lunchera pozkazuje że serw on ) ( pliki 2010) zostaje mi zostałeś połaczony z serwerem, niew wiemco robić ? mam kilenta 2010 z lucherem nie wiempo prostu ;P, proszę o pomoc

mhraed.png

Opublikowano

Upewnij czy masz włączone porty w portmapie. Sprawdź pong. Sprawdź czy wszystko dobrze uzupełniłeś w serverinfo.py w rootach.

Opublikowano

A dasz ss co pokazuje sie w maszynie ?

 

 

 

Moze jest napisane " Conection refused " ?

Tekst By Słoń

 

Oto Słoniu, Wyższa Szkoła, jestem tu z całą bandą

I mam najebane jak w czasie Apokalipsy Brando

Jadę jak fantom, mam tą niezdrową wiksę

Słabi MC zasłaniają się przede mną krucyfiksem

 

 

 

1332451308_by_jeykey1543_inner.gif

Opublikowano

Najprawdopodobniej masz cos z portami sprobuj z tymi.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/79115-downloadspolszczony-portmap/

co prawda reczne uruchamianie ale masz wszytskie porty i mi dzialalo

Tekst By Słoń

 

Oto Słoniu, Wyższa Szkoła, jestem tu z całą bandą

I mam najebane jak w czasie Apokalipsy Brando

Jadę jak fantom, mam tą niezdrową wiksę

Słabi MC zasłaniają się przede mną krucyfiksem

 

 

 

1332451308_by_jeykey1543_inner.gif

Opublikowano

Też mam ten problem UP odpaliłem 47 portów ale port 13004 jest ciągle na czerwono i ciągle mam ten sam problem. Pomoże ktoś ?

 

Bo są 2 porty 13004 i jeden już jest online dlatego jest na czerwono bo 2 nie odpalisz :(

Kurwa, mistrz!


VLXxO.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...