Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bardzo duży głośnik:) Co i jak?


RainOverMe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, mam pytanie posiadam taki sprzęt starej daty ze 20 lat ma na pewno.

Moim zdaniem działa lecz nie wiem jak go podłączyć i do czego.

 

 

I teraz pytanie do jakiego sprzętu mogę go podłączyć(laptop,pc ?) żeby czasem coś nie spalić ? :) :)

Co potrzebuję by to zadziałało?

 

Tutaj zdjęcia:

 

 

dsc00058no.jpg

dsc00061nr.jpg

1315387402_pitbull.jpg

Opublikowano

Może, jak ma jakąś tabliczke znamionową to zapodaj to może coś wymyślimy?

 

 

Ok, jutro podam jeszcze przejrzę.

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

co do nazwy to bardzo duże to są moje altusy 140 a nie to

 

odnoszę się do nazwy tematu tj "b. duży głośnik" - to nie jest b. duży głośnik bo bardzo duże są głośniki Altus 140 HGS.

 

źle napisałem

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

co do nazwy to bardzo duże to są moje altusy 140 a nie to

\

 

 

 

Nie znam nazwy ani modelu więc tak napisałem.

 

Ja z konta brata więc drugie konto mam.

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Kolego przeczytaj sobie regulamin ok ?

Tematy odświerzamy co 24 godziny to raz, dwa nie piszmy posta pod postem tylko używamy opcji edytuj, trzy - nie spamuj filmikami w pogaduszkach masz do tego odpowiedni dział.

Za recydywe zawiesze Ci konto na tydzień.

 

Co do głośnika, stan membran jest opłakany. Głośnik ma więcej niż 20 lat, widze po wejściu (podobne mam w Unitrowskim gramofonie).

Podłączyć do laptopa możesz go śmiało, tylko musisz poszukać przejściówki z tego wejścia pinowego (niech ktoś mnie poprawi albo poda dokładną nazwę) na jacka 3.5 mm. Nie wiem czy warto Ci bawić się w renowacje, bo widziałem na Allegro piękne Altusy z wzmacniaczem lampowym za 260 zł.

f.png

Opublikowano

yyy... to jakiś żart?? Kpisz , czy o drogę pytasz?? Ja pierdole jak to zobaczyłem , to z krzesła spadłem -_-

22fu7of2onif.png
Opublikowano

To wygląda jak piecyk od gitary basowej.

 

Po pierwsze membrany porwane i spruchniałe

Możesz go podłączyć gdzie tylko sobie chcesz, jakby nie działały to po pierwsze sprawdź bezpieczniki, jak nie będzie działać to wyjmij trafo reszta na szrot.

 

Co do wzmacniaczy z lampami zamiast tyrystorów to tylko omylne uczucie że gra lepiej bo tak naprawdę nie da się tego usłyszeć "przeciętnym uchem"

Opublikowano

yyy... to jakiś żart?? Kpisz , czy o drogę pytasz?? Ja pierdole jak to zobaczyłem , to z krzesła spadłem -_-

 

 

Pzecież napisałem że stary ponad 20letni więc z czego tutaj się śmiać?

Stary więc napewno źle wygląda, przeleżał ponad 20 lat n piwnicy.

Nieregulaminowa sygnatura.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...