Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spis Misji które opłaca się teraz robić na PLu.


RaymanGT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czy ktoś mógłby wymienić mi misje, które opłaca się robić na PLu?

 

Chodzi o misje, które dają dużo doświadczenia.

 

 

Lista wszystkich misjii

http://wiki.metin2.pl/index.php/Lista_misji

Opublikowano

hmmm...

W dzisiejszych czasach to szczerze nie opłaca się robić niczego innego prócz biologa, i strony pamiętnika.

Serio, przesadzają.. Zamiast powgrywać questy na miano tych czasów (Np. zamiast 5k, to 1-5kk 50k 10kk itp.)

 

Wracając... ONLY biolog, strony pamiętnika..

'Człowiek się zmienia, a wraz ze człowiekiem przyzwyczajenia' - `Gnyp3k

Opublikowano

Ja sądze iż oplaca sie robic każda misje bo czasem nawet te 2% sie przydadzą

2% czego?? W "dzisiejszych czasach" te 2% szczerze nie robią nic Twojej postaci, i raczej nie robiły

 

A yangi za te "misje" są fatalnie śmieszne.. Z psów lepiej dropnie, niż za większość misji tam.

'Człowiek się zmienia, a wraz ze człowiekiem przyzwyczajenia' - `Gnyp3k

Opublikowano

Biolog tylko najbardziej sie opłaca robic biologa na 30 lv ogólnie przy okazji możesz poklikac jak idziesz coś ulepszać albo cuś

Jak np znudzi ci sie expienie ;P

xnu6ww.png

76561198039800791.pngAddFriend.png

Opublikowano

Ja zacząłem grać na nowo w metin2PL i polecam

Ci robić all misje bo zawsze te yangi i doświadczenia się przydadzą :)

 

A jeśli chcesz robić tylko opłacalne misje to:

Biolog

Strony z Pamiętnika

1359796545-U215643.png
Opublikowano

Ja robię tylko biologa, strony zrobiłem i jak wbije kolejny lvl to zawsze patrzę ile dostane expa za daną misję.. I rzadko robię to co są co lvl bo np. dostane 3% za bicie głupich pająków na pustyni żeby wydropić jakiś ryż, a w tym samym czasie mógłbym expić w v1 i wbić z 10% :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...