Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[AC:III][Inne] Assassin's Creed III na pewno ukaże się w polskiej wersji językowej


KPRP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niestety, polski oddział Ubisoftu nie powróci do dubbingu.

 

Pierwsza część, jak na razie jako jedyna z serii, mogła pochwalić się pełną, polską wersją językową z dubbingiem. W grze usłyszeliśmy między innymi Daniela Olbrychskiego oraz Borysa Szyca. Później Ubisoft stawiał wyłącznie na napisy. Tak samo będzie w przypadku Assassin's Creed III - gra ukaże się tylko (aż?) w kinowej wersji.

Nadzieje na dubbing dawała m.in. ostatnia reklama w polskiej telewizji, ale w jak widać aktora zatrudniono wyłącznie na potrzeby spotu. Trochę szkoda, bo w końcu pełna wersja językowa takich hitów na naszym rynku powinna być już standardem. Chwalimy Ubi za lokalizacje wielu swoich gier, ale dubbing to jednak dubbing...

 

Zródło: Gamezilla

1368093221-U228457.png

2010 - 2012 - Emeryt
/ exMPC Media Team / exModerator Single Player / exModerator Last Chaos / Postmaker / Gold Member / exMentor /

Opublikowano

Niestety, polski oddział Ubisoftu nie powróci do dubbingu.

Jakie niestety?! Polski dubbing w jedynce był tragiczny, bez uczuć, są może tacy, którym się podobał ale o dubbingu zadecydowała większa ilość graczy. A to, że napisy będą po polsku to przecież było wiadome.

PL_MAG.png

CPU: A64 x2 4200+ @2,74GHz

GPU: Zotac GeForce 9600gt Turbo 512MB

RAM: 2,5GB @200 MHz

Power: Fortron 400W

Opublikowano

Dobrze robią , że nie dubbingują do Polskiej wersji , oryginalne głosy mają swój klimat .

darkvadersygna.png
Opublikowano

To że będą polskie napisy jest pewne. Jednak szkoda że nie będzie dubbingu.

Ciesze się, że nie bedą robić dubbingu w polskiej wersji,

A Tobie przecież nikt nie każe słuchać polskiego dubbingu. Zawsze można zmienić.

fjlw0o.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...