Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] Nie mogę włączyć gry - GameStart


michaaal18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! przyszła pora aby znów pograć w WR i tu mała niespodziewanka.

 

Nie mogę odpalić gry ze strony NEXON'a, wcisnkam to `PLAY` ale nic sie nie dzieję.

 

Gdy próbuje z ikony na pulpicie odpalic to wskakuje mi na strone z Nexona znów, i też nic po naciśnięciu `Play`.

 

Czy ktoś mógłby cos na to poradzić ? ;PP

Opublikowano

wejdź do folderu tam gdzie masz całego WR i kliklnij warrock launcher

Wędkarz telefonuje do kolegi:

- Wpadnij do mnie jutro rano, pojedziemy na ryby.

- Ale ja nie potrafię łowić - odpowiada ten drugi.

- Co w tym trudnego? Nalewasz i pijesz.

Opublikowano

Zalecam używanie przeglądarki mozilla firefox to warrocka. Jest ona bez problemowa. Możesz wejść w pliki i Odpalić WR launcher.exe. Odpal go jako Admin jeżeli masz win7/viste. Jeżeli to nie pomoże pisz PW. Spróbuje coś wymyślić.

 

Edit: 200 post !:DD

49617363.png

Wypraszam sobie nazywanie mnie laggerem ;D

 

Pomogłem ? Daj plusika to nie boli.

Proszę. Ściągnijcie mi ten 1%. Oczywiście dziękuje za ściągnięcie tych 4%

:)

Opublikowano

Jeśli posiadasz antywirusa, to musisz przywrócić pliki WarRocka na swoje miejsce. Znajdują się one w kwarantannie. Po wykonaniu tej czynności pliki które były w kwarantannie dodaj do wyjątków.

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

Czasami Game Start nie pokaże Ci się gdy są lagi na serwerach lub coś robią w grze, ewentualnie konserwacja gry trwa czyli w skrócie pracują by polepszyć warrocka ;D

49617363.png

Wypraszam sobie nazywanie mnie laggerem ;D

 

Pomogłem ? Daj plusika to nie boli.

Proszę. Ściągnijcie mi ten 1%. Oczywiście dziękuje za ściągnięcie tych 4%

:)

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...