Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Metin2 [PL] - "Połączmy siły w walce!" - co sądzą o tym użytkownicy MPC ?


BuenaCosta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zajebiste.. sam bym na pl gral troszku tylko zeby bylo z 10serverow w 1 to bylo by fajnie ! ;d

wkif7r.jpg

Jak to nie regulaminowana? pozdro

Opublikowano

Ta ? Tylko że wtedy , można oczozjeba dostać od cen -.- . Wyobrażacie to sobie jak np. Monastyr z candią ? To ludzie ogłupieją z tymi cenami no chyba że yangi się wyzerują + ludzie potracą itemy to metin polski pójdzie się walić ;)

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Masa ludzi , ogromne lagi . Musieli by wszystko wyzerować , yang eq ... . Zdesperowane kidy porzuciły by PL'a .

Opublikowano

Masa ludzi , ogromne lagi . Musieli by wszystko wyzerować , yang eq ... . Zdesperowane kidy porzuciły by PL'a .

 

W chuj ludzi normalnie dedyka wysadzi... na s26 gra 800 osob. To na privach gra więcej teraz.

sygna.png
Opublikowano

W chuj ludzi normalnie dedyka wysadzi... na s26 gra 800 osob. To na privach gra więcej teraz.

 

dla mnie więcej gra =P

Ale GF i tak ma swoje serwery, dedyka nie wywali^^

Pisanie Emulatora Pod nes'a w c++

musiał znać strukturę nes'a ^^

Opublikowano

Według mnie to totalna głupota. Zamiast urozmaicać grę to oni ją tylko psują...

chadapng_rsxanaw.png

"Jak pewnie wiesz nie przyszedłem tu by przegrać,

Poczekaj brat na puentę niech runda się rozegra!"

Opublikowano

Dla tych co teraz grają, może by było trochę nie fer, ale dojdzie masa nowych graczy, i to mi się podoba + pomysł tez mi się podoba. Jestem za



"Wyznacz Sobie taki cel, że gdybyś go osiągnął, to zwaliłby Cię z nóg."

The Secret



Pomogłem? Daj +

Opublikowano

najlepiej by było zacząć wszystko od początku...

zjebanych gmów co sprzedają kase na allergo wywalić...

wtedy by było lepiej

ale to jest takie moje zdanie =P

Pisanie Emulatora Pod nes'a w c++

musiał znać strukturę nes'a ^^

Opublikowano

a przekonany jesteś?

ciekawe czy 1kkk nazbierasz w grocie albo gdześ idzej ;] może tak ale za marne 10zł nie bd się opłacało zbierać, jak po 3 dniach ciągłego expienia wyjdziesz z max 10kk -.-

więc pomyśl ile by zajęło 1kkk...

Pisanie Emulatora Pod nes'a w c++

musiał znać strukturę nes'a ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...