Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] *RebBox* czyli modyfikacja do Terrari !


Dr.B

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników forum.

Dnia 11-06-2012 postanowiłem stworzyć moda do gry Terraria o nazwie *RebBox*

Co chcemy wprowadzić ?

-Nowe rudy typu : szmaragd, brylant, lapis lazuli, bursztyn, onyks, obsydian, rubin.

-Nowe przedmioty : kilofy, miecze, młoty, siekiery z surowców podanych wyżej.

-Nowe potwory typu : małpa, wąż, ogr, king zombie, żaby i wiele więcej.

-Nowe zbroje , hełmy i spodnie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mam jednego współpracownika który zajmuję się grafikę ale myślę że cięzko mu będzie wykonać wszystkie grafiki dlatego też bym nie pogardził jakimś nowym towarzyszem przy pomocy graficznej

:) Chętni gg : 39683022 :)

Natomiast ja Dr.B *Dafcio/RableR* zajmuję się pisaniem skryptów przedmiotów itp.

 

 

Changelog:

*11-06-2012*

-Rozpoczęcię prac nad modyfikacją do gry Terraria

-Powstanie skryptów : Brylantu , Bursztynu, Lapis Lazuli, Obsydian, Onyks, Rubin , Szmaragd

-Dodana nowa grafika sztabki szmaragdu

*13-06-2012*

-Dodanie grafik wszystkich rud.

-Dodanie grafik bryłek każdego surowca.

-Dodanie grafik mieczy.

-Rozpoczęcie prac na pisaniem skryptów do mieczy"

Opublikowano

Niepotrzebnie odświeżasz, temat był na drugim miejscu :)

Btw nie do końca przemyślane te przedmioty :P Brylant to nic innego jak oszlifowany diament. Nie ma rud szmaragdu a tym bardziej sztabek - podobnie z obsydianem, rubinem i bursztynem.

Na Twoim miejscu zacząłbym od potworów - najtrudniejsze :P

Opublikowano

Niepotrzebnie odświeżasz, temat był na drugim miejscu :)

Btw nie do końca przemyślane te przedmioty :P Brylant to nic innego jak oszlifowany diament. Nie ma rud szmaragdu a tym bardziej sztabek - podobnie z obsydianem, rubinem i bursztynem.

Na Twoim miejscu zacząłbym od potworów - najtrudniejsze :P

Ale to jest gra ;)
Opublikowano

Ale to jest gra ;)

A widziałeś kiedyś aby na kamieniu rosły liście a zamiast żelaza pod ziemią byłoby drewno, w grze?

Jeżeli Ci pomogłem daj +

Opublikowano

A widziałeś kiedyś aby na kamieniu rosły liście a zamiast żelaza pod ziemią byłoby drewno, w grze?

Tak . U mnie na kanapkach np. rośnie mech.
Opublikowano

obsydian i rubin juz sa przeciez. Reszta ok. Tylko proponowalbyn, abyscie zrobili jakies ciekawsze bronie niz tylko miecze. No i bossy by nie zaszkodzily. W kazdym razie szczerze wam zycze powodzenia.

4166086824bcdebc547729.png

 

Jesli pomogłem, daj 'Lubię to!'.

Opublikowano

obsydian i rubin juz sa przeciez.

Chodzi o rudy tych surowców:

Nowe rudy typu: (...) obsydian, rubin.

Ja też z chęcią zobaczyłbym jakieś nowe typy broni, ale pewnie ciężko coś wymyślić :P Na pewno brakuje tarczy w Terrarii.

Opublikowano

Ja też z chęcią zobaczyłbym jakieś nowe typy broni, ale pewnie ciężko coś wymyślić :P Na pewno brakuje tarczy w Terrarii.

 

Z tarczami to świetny pomysł . Dzięki ! :)

Opublikowano

Jeśli zadziała, to super!

chadapng_rsxanaw.png

"Jak pewnie wiesz nie przyszedłem tu by przegrać,

Poczekaj brat na puentę niech runda się rozegra!"

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja to bym chciał aby można było wybrać klasę postaci. Mag, wojownik, łucznik i jakieś tam jeszcze. Że mają bonusy do broni np. Mag ma +100 max many i 50% więcej obrażeń z różdżek. A Wojownik więcej defa albo hp i większe obrażenia z mieczy. Łucznik może wyżej skakać i też większe obrażenia z łuków, shuriken (wszystkich rzucanych broni). To by było fajneee :D

Opublikowano

Tak, to by było ciekawe :) Co do tarczy, fajnie ją zrobili w Bastionie. Może coś podobnego?

Ostatnia aktualizacja 13 czerwca. Projekt jest dalej prowadzony?

Opublikowano

Obsydian już jest- łaczysz lawe z wodą, robisz tylko obsydian skull (chyba).

Rubin jest- może byćwykorzystany do tworzenia kolorowych świec lub mieczy świetlnych.

2e102b5f9b77b.jpg

Opublikowano

Obsydian już jest- łaczysz lawe z wodą, robisz tylko obsydian skull (chyba).

Rubin jest- może byćwykorzystany do tworzenia kolorowych świec lub mieczy świetlnych.

Tu chodzi o rudy tych przedmiotów - nie wykopujesz od razu Obsydianu czy Rubinu, lecz rudę którą musisz przetopić w piecu ;)
-Nowe rudy typu : (...)
Opublikowano

No to powodzenia miejmy nadzieje że wypali

a i ps robicie wersje moda która będzie działała na piracie ?

bo na piratach mody nie działają bo brakuje jakiegoś pliczku

Opublikowano

Ja to bym chciał aby można było wybrać klasę postaci. Mag, wojownik, łucznik i jakieś tam jeszcze. Że mają bonusy do broni np. Mag ma +100 max many i 50% więcej obrażeń z różdżek. A Wojownik więcej defa albo hp i większe obrażenia z mieczy. Łucznik może wyżej skakać i też większe obrażenia z łuków, shuriken (wszystkich rzucanych broni). To by było fajneee :D

Specjalizacje są, tylko wybiera się je za pomocą posiadanych przedmiotów :)

742611478555387739101.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...