Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Wodza fantazji.... Przyszły priv


buzun15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tym temacie proszę napiszcie wasze spostrzeżenia na temat: "Jakiego servera metin2 oczekujesz?".

 

 

Temat założony na celu uzyskania podpowiedzi jakiego servera oczekują gracze.

*Jaki system ulepszeń im odpowiada

*Jaki max lvl

*Jakie max bony

*Bony 1-5 czy 1-7

*hard medium czy może 4fun

*Co u handlarzy

*System wbijania skilii

itp.

 

 

Podzielcie się opinią na jakim serwerze z chęcią zagralibyście, a kto wie może i powstanie server taki jakiego oczekujecie.

Opublikowano

*podstawowy system ulepszania jak na PL

*99 - 105

*standardowo jak global

*1-5

*hard raty najlepiej x4 / x3

*nt. handlarzy mozna sie zastanawiać, aczkolwiek jesli mialbym wybierac co by tam mialo sie znajdowac to opcjonalnie - potki speeda ruchu 20 / reszta jezeli chodzi o zbroje i bron to tak jak na pl z poziomem ulepszenia +4/+5/+6

*10 ku do g czytajac co 24h z dropem zwojow egzo (bez is) z metinow 85/90 w ilosci 1szt max (szansa na drop ~15%), lub bez nich

Kamole dropić z metkow ~40 - ~90 / 95 (o ile takowy by byl)

Hard work is adversary of adversity.

Opublikowano

To może i ja się wypowiem :

 

*Jaki system ulepszeń im odpowiada

- Bojowy (65) -> Syriusz (80-90) -> Śmiercio (90-100) ( lub coś nowego )

- Stalka -> Niebiańska (80-90)

*Jaki max lvl

- 110 / 127

*Jakie max bony

- abs - 15%, hp - 2k - bez 2%, 4%, 6%

*Bony 1-5 czy 1-7

- 1-5 bez 6/7

*hard medium czy może 4fun

- medium

*Co u handlarzy

- w skrócie - to co na Tiverii :)

*System wbijania skilii

- m1 -> g1 - 10 KU ( ku u handlarki ), g1 -> p - 1 kamyk duchowy - 100% na wejście ( kamyk duchowy u handlarki )

Opublikowano

Więcej pytań trzeba było ;P

*Jaki system ulepszeń im odpowiada

- Ja np. wolę jak jest tego dużo

:) Zawsze jest co robić.

*Jaki max lvl

- 250 zdecydowanie.

*Jakie max bony

hp - 3k/5k absy - 15% int/zr/siła/wit -15 nie muszą wchodzić max ale by nie było śmieci typu 3%,5%,7%

*Bony 1-5 czy 1-7

-1-5

*hard medium czy może 4fun

?

- a może easy?

;) Lepiej wychodzą moim zdaniem :P taki easy/medium

*Co u handlarzy

?

Bronie, zbroje +9, Poty :P Roski i innego tego typu bony, kd,

*System wbijania skilii

1 księga G, 1kamien P - mało kto lubi poświęcić 30 min na wbicie 2 skilli na P... Może to i jest dla niektórych fajne, ale można to oszczędzić i wcale jakimś ułatwieniem nie jest

.

 

Co innego? Ulepszanie KD, Trochę mapek by było gdzie expić... Mapki dla zespołów. lizaki, pierścienie.

Zbieram like ;x

Opublikowano

*Jaki system ulepszeń im odpowiada - usunac all ulepszacze i dac jakiis nowe item kamyk czy cos co dropi z kazdego moba na+1 1kamyk potem 2kamyki itd:D

*Jaki max lvl - 99

*Jakie max bony 1-3k hp , abs 8,10,12,15 no i ludzi kryt itd 5,7,10

*Bony 1-5 czy 1-7 tylko 1-5

*hard medium czy może 4fun hard

*Co u handlarzy to co na PL + jakies duperele

*System wbijania skilii 10ku do G! bez rad i egzo (chyba ze z metkow 90) co 6h a kamyk 12h

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...