Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Projekt]OldTimeCraft[no-premium][noWL][RPG/Free build/survival][Frakcje][ekonimia]


Gryzak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witacjie.

Chciałbym wam przedstawić projekt serwera RPG/Free Build.

Jest to tylko projekt ale już zbieramy chętnych ,którzy by grali na serwerze.

Co na nim znajdziecie:

po 1 ekonomie czyli praca i pieniądze.

po 2 frakcje i wojny ,co na serwerze daje dodatkową rozrywake.

po 3 no premium i no WL co ułatwi wam natychmiastowy dostęp do serwera.

Jakie pluginy:

-Praca & Pieniądze (economy)

-Rangi i frakcje czyli gildie(RPG)

-Tabliczki [kup/sprzedaj]

-Portale

-Cuboid

Ekipa serwera jest mała i zrównoważona jest nas tylko 3.

rekrutacja na Moderatorów będzie otwarta.

na początek postanowiliśmy że kupimy 20slotów ,jeśli dobędzie graczy i serwer coś zarobi liczba slotów się zwiększy.

Informacje na bierząco można znaleść na moim kanala na YT.

http://www.youtube.com/user/THEGryzak

Jest tam film z niedawna wrzuce nowy jak tylko będe miał czas bo od tego czasu dużo się zmieniło :D

Chętni do grania na serwerze pisać do mnie na PW.Przewidziany start serwera 29-30czerwca.

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...