Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sie zepsuło i ile bd kosztować naprawa


Waka Waka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WARNING: Your card can be not compatible with this test! If multiple errors will found, try test with onscreen buffer usage or wthout of ignoring colors bit mask.

Changing video mode to 640x480x16...OK

[2012-06-11 11:06:39] Test started for "Główny sterownik ekranu (ATI Radeon HD 4550)"...

Trying 16bpp RGB:565 mode...OK

Trying 16bpp RGB:555 mode...OK

Trying 16bpp BGR:565 mode...NOT SUPPORTED (Code: 80004001)

Trying 32bpp RGB:888 mode...OK

Trying 32bpp BGR:888 mode...NOT SUPPORTED (Code: 80004001)

[2012-06-11 11:59:52] Pass completed (0 errors found).

 

Co się zepsuło i ile będzie kosztować naprawa

Opublikowano

nic jak na razie , bo wielkie g... po prostu napisałeś co sie dzieje ze sprzętem , same logi z VMT nie świadczą o niczym, zresztą i tak wykazały że NIE MA BŁĘDÓW

 

łaskawie podaj co masz za komputer , zasilacz itp i co się psuje

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

dziury w grafice w metinie w mafi odstają kwadraty czarne zasilacz 300 w bez sterowników nie ma problemu więc stawiam że to grafa

Opublikowano

Wielki chuj.

 

Wiesz że to grafika a podajesz jedynie watowość zasilacza Oo.

Brawo!

 

A może zamiast z płyty ściągnąć najnowsze z neta(sterowniki)

Opublikowano

grafika jest podana i mam najnowsze

interesujące.

Wiem, że wspomnienie nigdy nie zginie

Tak jak wspomnienie po pierwszej dziewczynie

Jak czasy podstawówki

Zbite butelki, ubite lufki

Starte zelówki w podróży

Polowanie na chwile się nie dłuży, się nie nuży...

Opublikowano

sorki pisałem na szybcika to jest tak mine craft chodzi mi dobrze ale metin rozciągnięte tekstury podziurawieni meafia 2 rozciągnięte tekstury na innych grach nie testowałem na windows xp niema tego tyylko na 7 i vista obecnie mam viste na xp Chu***** działą frapsdlatego nie moge mieć xp

Opublikowano

jakie ku.. logiczne że jak robię format kompa to i nowe wgrywam chyba że wam chodzi i inne

 

Noł life - a może myślałeś zapalony newbie przeinstalować te zacne sterowniki?

 

 

Tylko powiedz kurwa, że nie umiesz!

 

 

kur jestem ciekawy ja ty byś ogarną prace i szkołe a dokładnie od 7 do 14 do szkoły od 15 do 21 w pracy a nie odrazu obrażać umiesz nie któży pracują a nie w wieku 13 lat jak ty walą se konia przed kompem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...