Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

UnitedCraft! - [EUROCraft] [DEDYK] [40slotów] [NO-WL] [NO-PREMIUM]


RaStABytE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

(*UnitedCraft*)

 

ha8aG.gif

de2zjo.gifAdres IP: f5.owncraft.pl:25056

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival+Frakcjie

de2zjo.gifPotwory : buddy_online.gif

de2zjo.gifZwierzeta: : buddy_online.gif

de2zjo.gifPvP: : buddy_online.gif

de2zjo.gifPremium : Nie

de2zjo.gifSloty : buddy_online.gif

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether buddy_online.gif

de2zjo.gifStatus : buddy_online.gif

 

r2xGR.gif

Factions

xAuth

Permissionsex itp ,itd.

 

 

zespol.png

HeadAdmin Jocker077

HeadAdmin GramBezNeta

 

dodatkowe.png

Witam bardzo serdecznie :D

Jak moze wiecie, lub nie wiecie, juz dawno planowalem postawic serwer minecraft, ale albo mi sie nie chcialo, albo byly problemy z platnoscia.

Ale teraz to juz przeszlosc, dzisiaj chcialbym wam pokazac nowy serwer, UnitedCraft.

 

Fabula? ehh nie.. Prawdziwy minecraft, moze oldschool ? Nie wydaje mi sie, lecz chcialbym. To jest full Survival, pvp wszedzie oprocz spawna itp. Normalni gracze nie beda mogli posiadac swojej bezpiecznej dzialki, lecz beda mogli miec /sethome, i nie zapominajmy o faction home.

 

Juz organizuje konkurs, w ktorym bedzie mozna wygrac konto Vip :D. [soon]

 

Wiec macie szanse na wszelkie sugestie.

 

Dodatkowe informacje, dodatkowych informacji:

 

Jest OCZYWISCIE mozliwosc zakupy SmallVIP'a i NormalVip'a.

Mozliwosci SmallVIP'a:

-Kolorowy Nick.

-2 Enchanty do 2 poziomu.

-prefix VIP

-2x Ulepszenie Eq .

-Wielki Szacunek U Administracji.

CENA: 11,37 ZL

[Metody platnosci to SMS i Karta]

 

Mozliwosci NormalVip\'a:

-Kolorowy Nick.

-4Enchanty do 3 Poziomu .

-5x Naprawa Itemków.

- Wielki Szacunek u Administracji.

-Prefix [NormalVip]

CENA: 23,25zl

[Metody platnosci to SMS i Karta]

 

~~~WAZNE~~~

Ale nie mysl ze jezeli masz vip\'a to mozesz wszystko, i robisz co chcesz, to nie ten serwer ;)

A, i poszukuje mod'ow, aby zlozyc podanie, graj na serwerze minimum 5dni, i Musisz mieć range Vip Żeby dostać moda pogadamy na mumbl'u.

Prosze nie prosic o moda

Komentujcie.

~~~~~~~~~~~

 

No to, to bedzie na tyle, zapraszam na serwer :)) Nie jestem dobry w prezentacjach wiec przepraszam, jezeli coś źle wytlumaczylem. :(

 

Otwarcie w Niedziele (10.06.12 ) o godzinie 23:10 !

Zapraszamy !

Opublikowano

Server jest cool! Dlaczego?

 

Po pierwsze , piękna niepogriefowana (prawie) mapa.

Drugie, mcmmo. To urozmaica ten server. Są już cztery frakcje , więcej szczegółów na servie.

Trzecie , nikt nie zabija nowych (przynajmniej mnie). Gracze są bardzo mili.

 

Ocena: 9.5/10

 

Dlaczego? Ponieważ jest mało graczy :/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...