Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Srerdniowiecze RP [DEDYK] [50SLOTÓW] [TS3]!


Settori

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rpgz1.jpg

 

 

Wielki powrót kiedyś już istnieliśmy lecz z powodu braku Graczy

zmieniliśmy mapę na RPG-SRUVIVAL .

 

Ip:199.115.231.241:25565

Team:

Tyci - Książe Serwera ;)

Zampa- Książe serwera ;)

bartekromot - Drugi Władca Serwera ;)

MultiPawlo - Władca całego serwera ;)

 

W planach są wojny gildii oraz misje do wykonania.

 

Opis Serwera

Na serwerze będziecie mogli spotkać pluginy takie jak MCMMO,FACTIONS i wiele więcej wyśmienitych pluginów ;).

Zaskoczymy was naszą pomysłowością.

Na mapie RPG znajdziecie wszelkie atrakcje zrobimy wszystko byście mieli różne obiekty zabawy

nie tylko pvp i budowanie. Zadbamy o was jak najlepiej potrafimy.

Serwer posiada wszelkie zabezpieczenia na rzeczy typu X-Ray. Chcemy spokojnej i uczciwej gry.

 

Postaramy was również zaskoczyć Systemem rankingów na stronie ,która będzie. Jeżeli uda nam się i

znajdziemy na to czas będziecie mogli spoglądać na Ranking: Leveli , Gildii itp.

 

Na zrobienie serwera poświecimy około miesiąca kilka dni już za nami.

Postaramy się zrobić idealny serwer tak by ciągle grało maksymalnie dużo osób.

Serwer posiada 50 slotów na Dedyku.

Jeżeli zagra dużo osób zwiększymy do 70 ;)

 

Będą Eventy , urozmaicone konkursy i zabawy z nagrodami. Jeżeli nam pomożecie stworzymy

najlepszy i najciekawszy serwer w Polsce.

 

Na koniec mogę wam powiedzieć ,że jest to genialny serwer. Administracja również jest ogarnięta Administracja ;) Nieraz się pomyli ale to nic.

prywatnymi kontami Nicków nikt nie będzie znał będziemy grać tak jak inni zrobimy taki serwer ,ze większość z was będzie na nim grać ciągle razem z nami :)

 

Czekamy na wasze propozycje co do serwera.

Liczę w szczególności na wasze pomysły mamy wiele czasu by wasze pomysły zrealizować.

Dokładniejsze informacje za jakiś czas na razie tyle musi wam wystarczyć.

 

pre_1334606858__test3.png

Kliknij Lubię To!!

Nic ci nie zaszkodzi ;)

 

Ts3 na Serwerze

;)

Opublikowano

Dubel:

www.mpcforum.pl/topic/649019-gombkowy-eurocraft-dedyk-50slotow-no-wl-ts3-no-premium/

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...