Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rockcraft[RolePlay][TS]Wojny,mody,forty[Prem/No-Prem][No-hamachi]


Tobiken

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rockcraft

 

Rockcraft jest to serwer stworzony przez mojego kolegę. Oferuje on granie w społeczności i zajęcie w postaci budowy umocnień oraz planowania ataku na

inne forty. Gra skupiona jest na budowie fortów przez grupy graczy aby następnie ich bronić oraz atakować zabudowania innych grup.

 

Serwer wystartował wczoraj, jednak mamy doświadczenie po prowadzeniu poprzednich.

 

Mamy kanał TeamSpeak !

 

Regulamin serwera:

-Zakaz ataku, kradzieży itp. innych graczy nie będąc w stanie wojny

-Atak może nastąpić najszybciej godzinę po wypowiedzeniu wojny

-Zakaz atakowania osad bez graczy online lub z ilością ludzi 2 lub więcej razy mniejszą od atakującego

-Słuchaj się admina

-Nie możesz grać sam, nie będąc w żadnej wiosce. Musisz dołączyć do istniejącej lub założyć nową

-Jeśli dwie osady mają sojusz należy trzymać się jego postanowień

-Podczas oblężeń zakazuje się używania drabin stawianych na mury, słupków z klocków stawianych w celu przeskoczenia muru, stosowania podkopów oraz po śmierci powrotu do walki

-Każdy gracz musi mieszkać w wiosce/forcie lub innym zabudowaniu. Istnieje zakaz mieszkania w jaskini pod groźbą bana

-Powstanie każdej kolejnej wioski należy zgłaszać adminowi

 

Jeśli chcesz zagrać napisz to w tym kanale. Podamy Ci adres TeamSpeak'a.

Zbieramy zgłoszenia od grup graczy chcących stworzyć fort oraz pojedynczych osób.

 

Serwer działa na launcherze SpoutCraft. Wszystkie mody funkcjonują jako pluginy i nie trzeba niczego pobierać !

Na serwerze są dostępne bronie palne !

Opublikowano

Nawet na ts nie dałeś ip to co napisałem wyżej kosz!!

 

Nic nie opisane!!!!

Za co ostrzeżenia drogi adminie??.

Opublikowano

Nei lubie grac na modach :( Nie wejde

PC : R9 280X | I5-3350P | B75M-PLUS | G.SKILL 8GB 1600MHz | ZALMAN Z9 PLUS | HDD 1TB 80GB

2 PC : X4 955BE OC 4,0GHz | HD6850 1GB | GIGABYTE GA-880GM-UDH2 | PATRIOT 2x4GB 1866MHz | HDD 1TB | IBOX ORION 910A

3 PC :

PROGRAMOWANIE : MACBOOK PRO 13" 2015

SPRZĘT : BENQ ZOWIE XL2411 24" | ZOWIE FK1 | HypperX Alloy Elite | M12 MAXI | HD9999 | ZALMAN ZM-MIC1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...