Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MTCnetwork [Survival] [Wojny Gildi] [Dedyk] [NoWL] [PvP] [NoPremium] [30 slotow]


tedy20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngMTCnetworkDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: 188.165.244.168:25088 lub f6.owncraft.pl:25088

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 40

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

Wszystkie niezbędne do gry :)

1337425578-U363900.png

h@m1chaLek h@Danny h@Noc h@mat1sek

1337425590-U363900.png

Serwer Survival + Gildie nowa odsłona

Darmowe kanały ts3 : 94.249.179.103:9987

 

 

 

ZAPRASZAMY

Opublikowano

Serwer bardzo dobry, administracja pomocna, w koncu wyzwolilem sie od dzieciaków. Mili gracze, wszystko czego trzeba !!

Zapraszam serdecznie !!!

Generalnie, to zjadłbym jakiegoś batona.

Sieciowiec. CCNA Discovery i IT ESSENTIALS. Póki co :)

 

Znawca
Opublikowano

a mozesz nie robic nowych kont i nie pisac co chwile ze fajny serwer? Niech napisza inni ludzie a nie kurwa ciagle nowe konta robisz i piszesz.. Myslisz ze serwer bedzie przez to lepszy? mylisz sie...

Wbije zobacze i zaraz wam powiem prawde o serwerze

 

@edit

 

według mnie serwer nie za fajny.. zaduzo budowli itp jak na survivala.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Zacznę powoli. Serwer jak każdy ma swoje wady i plusy.

 

PLUSY:

 

- miła atmosfera

- dobre pluginy

- zawsze jest chociaż 1 adm (to była aluzja do tego, że chciałem powiedzieć iż czasami tylko się zdarza, że go nie ma, bo nie mogę powiedzieć i przysiądź że zawsze jest, wiadomo to też człowiek :D)

- admin zawsze ci odpowie i pomoże (nawet wtedy jak sam do końca nie wie jak to zrobić, ale pomoże)

- ogarnięta administracja

- jest bardzo wiele plusów ale nie będę się rozpisywał (wejdź i zobacz)

 

MINUSY:

 

- wiadomo, zawsze znajdzie się ktoś, kto przeszkadza, czituje itd (jak to na każdym serwerze)

moim zdaniem nie ma wad.

 

 

A tak ogólnie to myślę, a raczej wiem, bo gram iż serwer jest godny uwagi.

I pamiętajcie tylko gracze tworzą miłą atmosferę. Tak jak pisałem admin to też człowiek.

Jeżeli jesteście zainteresowani to spróbujcie, namawiajcie kumpli, stwórzcie gildie, podbijcie świat.

Pokażcie na co was stać. Nie czekaj zrób to teraz.

 

 

Myślę, że moje wypociny na coś się przydadzą.

A na koniec dodam, mój nick to: Slacze

 

POLECAM

Opublikowano

Od dziś możliwość wzięcia u nas kanału prywatnego na ts3. IP : 94.249.179.103:9987 na kanale dyżurka. Zapraszamy!

Opublikowano

Zwiększona ilość slotów na życzenie graczy od dziś 40 slotów. Cytuje słowa jednego gracza "Kto wyjdzie z serwa to jest hardcor"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...