Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik] Jaką broń wybrać?


KarolOrionid

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiele newbie zadaje sobie to pytanie.

Tutaj znajdziecie spis dobrych broni za wszystkie waluty w grze.

Złoto:

XEM-8 WT, PT

EF-2000 WT

AUZ A2 Covra

EM-60 PT

FANAS PT

I-115 T

Stout PT

DE-50

PI-226 R

C-95 SL

SZ-550 SL

WM:

C-95, AT

J-89, AT

Z-36, AT

Nowy SDVR

Teraz te droższe za WM:

MP7 MC

Robinson PX

Z-36 SL

MSD-90

Minimi Flame

ETSR-1 Flame

KEI MC

AK-47 Classic, GL, GL2

ELWRCI GL

XEM-8 OPS MC

AP:

Zaitsev

ELWRCI SL, PX, MC

Z-36 C WT SL

Kar-98 Wood

Minimi PX

Robinson GL, SL

MSD-90 GL

ETSR-1 PX

 

Wraz z kolejnymi uptade będę dodawać nowe bronie (wgl PL).

Opublikowano

Wszystko ok, tylko te minimi - niezbyt fajna broń, przynajmniej mi sie z nią źle grało.

Ogólnie broń, to coś indywidualnego, każdy powinien wybrać sobie tę, która mu najbardziej pasuje.

Jednak Ty wypisałeś te lepsze bronie, lubię to.

52287137559562145640.png

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Wszystko ok, tylko te minimi - niezbyt fajna broń, przynajmniej mi sie z nią źle grało.

Ogólnie broń, to coś indywidualnego, każdy powinien wybrać sobie tę, która mu najbardziej pasuje.

Jednak Ty wypisałeś te lepsze bronie, lubię to.

Minimi jest dobra do eliminowania tzw. tanków czyli innymi mówiąc full ap... Co do polowania na normalnych osobników to naprawdę jest to średniak.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...