Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Wojownik Body-65lvl (poradnik


Shejku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wojownik Body poradnik

;)

OD RAZU MÓWIĘ PORADNIK NIE JEST ŚWIEŻY MA JUŻ OKOŁO ROKU I NIE JEST DOKŁADNY (w cenach) DLATEGO NIE SUGERUJCIE SIĘ JEŻELI CHODZI WŁAŚNIE ONE

Witam !!

Dziś pokaże wam jak dobrze grać na wojowniku body i wbić nim około 65 lvl'a i mieć dobre eq.

 

!UWAGA!

ZAKAZ KOPIOWANIA TREŚCI !!! Stworzył ją w 100% użytkownik MPC Forum Patrykos17 !!

Szanujmy się nawzajem... TREŚĆ TYLKO DLA MPC Forum.

 

Zaczynamy !!!

 

1.Robimy wojownika po czym dobijamy mu 5 lvl (chyba wiecie jak to zrobić) i przyznajemy klasę body.

2.Dobijamy 10 lvl robimy jakieś eq +4/5/6 na 5/10 lvl i idziemy dobić 15.

3.Gdy mamy 15 lvl pobawmy się trochę w drop na metinach bitwy.

4.Z kasy którą uzyskamy przy dropienie kupujemy mniej więcej takie eq :

Tygra +6 (lub nawet więcej jak mamy ladny drop)

Gizarma +6 -------------||-------------------

Żelak +6 ----------------||-----------------.

5.Mamy 21 lvl co dalej ? expimy sobie powoli na dzikusach i próbujemy zdobyć około 500k.

6.Wbijamy 25 lvl i staramy sie zrobić konika. Wydatek: 100k+kupno medalu .

7.Mamy konia 25 lvl no teraz też próbujemy troche podropić tym razej dłużej nawet przy dropnieniu wbijemy ok. 30 lvl'a.

8.Zarabiamy (próbujemy zarobić) około 5kk to będzie trudne ale się nie poddajcie .

9.Kupujemy sobie takie eq:

Śmiertelna +7 z kd +3 (około 3-4kk)

Kosa +6 albo jakis rib +4/5/6.

10.Mamy eq i mamy 30 lvl co teraz ? Wbijamy 34 na poczatku doliny.

11.Teraz musimy troche odposcic przy wbijaniu lvl'i .

12.Więc tak kupujemy byle jaką wędke i łowimy małże (polecam różne FishBoty) .

13.Mamy 1 małże sprzedajemy ją i kupujemy medake (10) jeżeli nam nie starczy zarabiamy aż kupimy 10 medali.

14.Robimy konia i zarówno łowimy małże

15.Trochę czasu minęło mamy 10 lvl konia sporo kasy (50kk powinno być).

16.Wbijamy 35 lvl i robimy boja z ekipą.

17.Mamy konia bojowego i kase na eq kupujemy :

Śmiertelną +8 kd +3 (30kk)

I jakiegoś dobrego ribka do 20kk polecam

rib +5/6 sr +15

18.Mamy pro eq boja ale kasy nie mamy ;/

19.Znowu nie expimy przez jakiś czas i zarabiamy do 20kk (łowiąc)

20.Kupujemy sobie znowu 10 medali i ulepszamy konia przy czym wbijamy 45lvl+

21.Mamy 18lvl konia 45lvl teraz musimy doexpic sobie jakiś 50 (na BO)

22.Sellamy smiertelke i kupujemy łuske +6/7 kd +3

23.Próbujemy zrobić 20lvl konika i przy okazji expimy (polecam początek v1 na boju z buffem i dmg hackiem)

24.Mamy około 55lvl'a i 19/20lvl konia.

25.Robimy dalej konika i przy okazji łowimy małże (zarabiamy 50kk)

26.Mamy wciąż 55 lvl 20 lvl konika i 50kk

27.Kupujemy tarcze na 61 lvl +9 (lwią lub jakąś inną żeby była tania)

28.Robimy militara z ekipą

29.Mamy militarka 55 lv i nie mamy kasy

30.Expimy w v1 tam gdzie nam najwygoniej

31.Przy okazji w v1 będą nam dropić bodzie tak się właśnie dorobimy

32.Mamy jakis 60lvl i około 100kk z bodzi co robimy ?

33.Kupujemy jakąś boga +8 kd +3 do 90kk max do tej 100'wki

34.Wbijamy 61 lvl i mamy pro eq lecz nie mamy broni dobrej

35.Sellamy ribka już i kupujemy wiosło +7 kd +3 z bonami (ja takowe kupiłem Wiosło +7 kd full +3 3 bony za 30kk)

36.Expimy do 65lvl'a przy expie dropią nam bodzie.

37.Sellamy bodzie i kupujemy partyzane +7 (czysta lub z kd jak kto woli) cena: czysta 40kk max Z kd: do 90kk

38.Koniec poradniku By Patrykos17 pt. 65lvl Body Co ? I jak ?

 

 

PS. tarcza na niższy lvl zapomniałem kupujemy jakaś okragła +6/7 jak wbijemy 41

 

Poradnik jest sprzed roku (znalazłem to pomyślałem czemu by nie wstawić) dlatego proszę o wyrózomiałość ewntualną poprawę w cenach.

Proszę o wyrozumiałość to mój 1 poradnik zrobiony dla MPC Forum

;)

Proszę o + to zachęci mnie do innych coraz lepszych poradników ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...