Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT] Zmiana języka napisów w grze :)


CWHC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemacie, we współpracy z kumplem ogarneliśmy pliczek który pozwala nam zmienić język w grze(napisy, typu ZABICIE WROGA = ENEMY KILLED) i wogóle, bez problemowo przebiegło na naszych komputerach ;)

 

POL -> ANG

http://www.speedysha...agon-slayer.reg

SKAN - https://www.virustotal.com/file/03798c5c58b23a43fbd1c860c666fdb2716befd7323135663003836043f5b139/analysis/

ANG -> POL (jak sie komuś znudzi, albo ktoś ma inną wersje, albo problem)

http://www.speedysha...agon-slayer.reg

SKAN- https://www.virustotal.com/file/0801616a1dec71227db7b5ba9052ba57b0bdd6156e0e619a1311c5bd84b295dc/analysis/1339331017/

(myślę że dodawanie skana na zabój jest śmieszne.....)

Co trzeba zrobić?

1.Trzeba się upewnić że posiadamy 2 pliczki :) wchodzimy w Pliki Programów / Origin Games / Battlefield 3 / Data / Win32 / Loc i upewniamy się czy posiadamy pliczki "en.sb" i "en.toc".

2.Jak już upewniliście sie że posiadacie takowe pliczki możecie śmiało pobrać "inglisz pro turbo hd platinium dragon slayer.reg" jak to nazwałem, jest to plik który zmienia (coś tam coś tam gadka szmatka informatyków) coś w rejestrze i wystarczy tylko potwierdzić czy na bank chcemy wpisać to w rejestr, nazwy nie trzeba sie obawiać - żaden keylogger, wirus czy dziecięcy plik z notatnika.

3.Wuala ! delektujemy się angliczyzną w grze x) mi osobiśćie sie spodobało i jakoś lepiej sie grało ... zawsze wole angielskie napisy w grach, a co do głosów radze pozostawić polskie bo rzadkość że dali męskie a angielskie głosy to nakręcone przez jakieś pizdeczki, lolz.

Processor: Intel Core i7-3960X 16 GB RAM

Grafika: Gigabyte ATI Radeon HD7950 3GB DDR5

Karta dzwiękowa : Creative Sound Blaster Recon3D Fatal1ty champion

Dysk: 3 TB + dodatkowy 1 TB + zewnętrzny 500GB :3

Happy-Forever-Alone-Guy-Meme-Face-Blank-Template-340x200.jpg

Opublikowano

Nie da się to zrobić z poziomu gry/origin? Gdzieś widziałem taką opcję. Pliczki czyste, zmieniają tylko biblioteki z językiem.

Jesus -.-, tak tylko nie kiedy trzeba pobierać dodatkowe pliki a tu tylko odpalasz pliczek klikasz ok ok ok ok i odpalasz gre.

Processor: Intel Core i7-3960X 16 GB RAM

Grafika: Gigabyte ATI Radeon HD7950 3GB DDR5

Karta dzwiękowa : Creative Sound Blaster Recon3D Fatal1ty champion

Dysk: 3 TB + dodatkowy 1 TB + zewnętrzny 500GB :3

Happy-Forever-Alone-Guy-Meme-Face-Blank-Template-340x200.jpg

Opublikowano

Nie da się to zrobić z poziomu gry/origin? Gdzieś widziałem taką opcję. Pliczki czyste, zmieniają tylko biblioteki z językiem.

 

Na platformie Steam się da zmienić język gry w właściwościach.

Opublikowano

Na platformie Steam się da zmienić język gry w właściwościach.

Owszem ale Steam to Steam i nie zawiera gier od EA.

 

A mi się wydaję, że skan jest śmiesznie ważny.

Masz czas do 18.

To sam sobie skanuj albo daj mi jakiś skaner bo nie mam zamiaru tracić 2 minut na Ciebie bo "skan skan" qrwa jak takie wydygane lamy z Was to sami skanujcie, problem?

Processor: Intel Core i7-3960X 16 GB RAM

Grafika: Gigabyte ATI Radeon HD7950 3GB DDR5

Karta dzwiękowa : Creative Sound Blaster Recon3D Fatal1ty champion

Dysk: 3 TB + dodatkowy 1 TB + zewnętrzny 500GB :3

Happy-Forever-Alone-Guy-Meme-Face-Blank-Template-340x200.jpg

Opublikowano

Regulamin kolego, regulamin...

virustotal.com

Pamiętaj, aby podać skan obu plików...

 

Bez skanu nikt Ci tego nie pobierze .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...