Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pojazd do pościgów na OUTLAWS [K1]


KamL0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PRZENOSZĘ TEMAT!!!

 

Otóż poszukuję samochodu TYPOWO do POŚCIGÓW. Proponujcie. Daje plusy za bardziej rozwinięte wypowiedzi na temat samochodów. DZIĘKI.

 

 

Stawiam na samochody bardziej zwrotne.

 

Co do samochodów Dodge lub Chevrolet.. Co o nich uważacie?

Myślę nad Chevroletem Chevelle SS.

 

Wiem, że Sirocco jest dobry ale ja nim jeździłem i nie podoba mi się.

 

 

@@@edit

 

Jeździł ktoś Mazdą MX5?

signature.png

 

"Your mother is a nice Lady"

- Said no FPS gamer ever.

Opublikowano

Tak ja jeździłem wszystkimi co podałeś.

Chevelle SS - samochód dobry powinieneś kupić odrazu kiedy uzbierasz kase i lvl na niego.

MX-5 - Też dobry ale za boosty wiec bierz jak masz.

Zack - Gorszy od Chevelle ale też dobry jak ci się Muscle nie podoba :)

Opublikowano

Tak ja jeździłem wszystkimi co podałeś.

Chevelle SS - samochód dobry powinieneś kupić odrazu kiedy uzbierasz kase i lvl na niego.

MX-5 - Też dobry ale za boosty wiec bierz jak masz.

Zack - Gorszy od Chevelle ale też dobry jak ci się Muscle nie podoba :)

 

 

Którym się lepiej jeździ? Chevelle SS czy Zack?

signature.png

 

"Your mother is a nice Lady"

- Said no FPS gamer ever.

Opublikowano

Z wypowiedzi Shaylo wynika że lepiej jejdzi się Chevelle SS, bo jak byk pisze że zack jest gorszy :)

 

No wiem.... Chyba wybiorę Chavelle SS bo muscle zawsze były lepsze w pościgach. W końcu się nauczę grać takimi pojazdami.

signature.png

 

"Your mother is a nice Lady"

- Said no FPS gamer ever.

Opublikowano

Polecam, dobry samochód :) A i też nauka prowadzenia takich "ciężkich" pojazdów ci sie przyda, jeśli będziesz chciał w przyszlości kupować coś mocniejszego :)

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

Kupiłem i powiem wam, że niesamowicie dobrze sprawuje się na drodze. Dopiero mam te części ze sklepu, ale potem jak zamontuje tuningowane części to będzie miód. :0

Dzięki! TEMAT DO ZAMKNIĘCIA!

 

//Na przyszłość - takie tematy piszemy w SubDziale z poradnikami i ocenami aut.

signature.png

 

"Your mother is a nice Lady"

- Said no FPS gamer ever.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...