Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak skutecznie zarobić bez żadnych problemów.


lukasz314

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sposoby na latwy zarobek.

 

Witam. Pokaze Wam sposoby na latwy zarobek.

 

1. DROP 1

a) Robimy woja mentala lub WP.

B) Wbijamy nim 66lv.

c) Dochodzimy do gildi i oddajemy expa tak, aby nie wbic lv

d) Robimy/kupujemy mu eq.

  • Buty feniksa
  • Boga ( z silnym na G da sie rade bez kd)
  • Zelak (21lv)
  • Tarcza na 61 nie ma znaczenia jaka, wazne jest aby miala 180 defa + i nno i yangi
  • Parte / egzo / bojowy bon na zwierzeta
  • Naszyjnik nieb lez (2k hp)
  • Kolczyki ebo (10 przedmioty)
  • Bransa Z bialego zlota (10 przedmioty)

Do kazdego itema ( jesli sie da) wbijamy hp, yangi, przedmioty

Dobrze, by bylo gdybyscie dropili z rekawica. Mozna ja kupic po 60kk od graczy albo w is [nie pamietam za ile] (leca 2x lepiej sztabki)

 

e) Dropimy w v2 pajakow (na skorpionach)

 

DROP 2.

Robimy postać dobrą do expa i dobijamy tam 100lv, po dobiciu wchodzimy na 3 postacie z innego królestwa i się zabijamy 500razy .

Zarobek z jednej postaci to 700kk i tęczowy (sztabki i yangi 200kk i misja tęczowy i 500kkk).

 

Drop 3

a) Robimy woja mentala

B) Wbijamy 43lv

c) Szukamy eq:

  • Smiertelna lub smocza da sie rade BEZ kd
  • Tarcza na 41lv (nno, yangi)
  • Kolczyki ebo (10 przedmioty)
  • Bransa z bialego zlota (10 przedmioty)
  • Naszyjnik obojetnie jaki ( z hp)
  • Bron rib jak walisz z konia albo fms jak walisz z buta
  • Buty obojetnie jakie ( z hp)
  • Zelak (z rege hp)
    c) Dochodzimy do gildii
    D) dropimy w swiatyni (na samym koncu, na deskach. Tuz przed mostem [kierujacym na dt])
    Tak samo jak w ''Dropie 1'' lepiej, by bylo jakbyscie mieli rekawice.

DROP 4 (nie sprawdzany przeze mnie)

a) Robimy woja mentala

B) Wbijamy 43lv

c) Szukamy/Robimy eq:

  • Smiertelna lub smocza da rade bez kd
  • Tarcza na 41lv (nno, yangi)
  • Kolczyki ebo (10 przedmioty)
  • Bransa z bialego zlota (10 przedmioty)
  • Naszyjnik obojetnie jaki ( z hp)
  • Bron : Rip, topor, lub wbijasz 50lv i 12duchow.
  • Buty obojetnie jakie ( z hp)
  • Zelak (z rege hp)

d) Idziemy do dt i tam do 6 pietra dropimy. Powinnismy miec z 100sztab.

Nie musicie miec rekawicy.

 

Drop 5.

"Drop 5" opisze w zdaniach.

 

Ten drop jest bardzo dobry dla Tych, ktorzy chca grac uczciwie (tzn. bez moda zeby automatycznie oddawac expa) nie musicie miec nawet rekawicy zlodzieja, ani tego na yangi.

Robimy woja mentala wbijajamy mu 42lv. (do 21 niedziwiedzie potem na dzikusy, a na dzikusach 33, od 33 na bo.)

Eq to smocze +9, tarcza na 41, bransa na 42 z bonem na przedmioty, ebonitowe kolczyki (10przedmioty), buty brazu, bron rib.

Na 42 lv mamy tapka na M i silne na M (skille nie musza wbic na 17, nawet jak wbija za 20 nic sie niestanie.) Idziemy do swiatyni na deski i tam od 42lv wbijamy 70lv.

Zarobek z jednej takiej postaci to ok. 60-100kk

 

Drop 6.

Robimy/kupujemy postać (obojętnie jaka) ma mieć 155lv lub 156lv tam robimy gildie i oddajemy expa, możemy też zrobić PT (grupę) i exp nie leci. Możemy też kupić Szczęśliwą monetę , która pomaga na drop yang.

Eq najlepiej mieć 250/15 potwory .

 

__________________________________________________ __________________________________________________ _____________________________

 

2. 1. Kup taniej drozej sprzedaj.

a) Kupujemy 6/7 do 36kk i sprzedajemy je po 42.222.222

 

2. Robienie EQ

a) Szukamy 6/7 do 37kk.

B) Jesli znalezlismy 6/7 wkladamy nie do butow brazu (bo 10% na trucie) i ametystowy naszyjnik

c) Zmieniamy 6/7 Na dobre np. http://imageshack.us....508121700.jpg/ i sellamy za 300kk/400kk. Jezeli wejdzie 6/7 taki jakiego szukasz to zostaw sb.

 

4. Drop z metinow na na nowych mapach

Sellanie to co wyjdzie z metina biggrin.png

 

5. SM

a) Kupujemy SM

b)Za SM kupujemy najlepiej fryzy i kd. Fryzy sellamy po 40kk, a kd po 22.222.222. Mozemy tez kupic 6/7 ale one duzo kosztuja wiec lepiej kupic kd i fryzy. Jezeli kupujesz 6/7 sellaj je po 45.555.555

 

NOOOBSKIE sposoby:

 

3. 1) Podarunki

a) Kupujemy Podarunki z IS ( Stoi w m1, m2 na duzym kole)

c) Nazwa sklepu to np. 50% hwang 30% stal 20 % 6/7

B) Sellamy je po 800-1kk

 

2) Ziola (Jak Cie przylapia ban na 30dni)

a) Kupujemy ziolo u Handlarki roznosci ( Stoi kolo kowala, to tam gdzie sie kupuje poty biggrin.png)

B) Nazywamy sklep np. Zdechl Ci kon? Wskrzes go!

c) Wystawiamy po 5kk ziolo.

 

3) Instrukcje jazdy konnej.

a) Kupuje 40instrukcji jazdy konnej u "Handlarza Bronia" sa po 100k.

B) Wystawiamy shopa najlepiej zrobic 3 konta i w kazdy krolestwie po 1 shopie wystawic (40instrukcji na 1 shopa).

c) Instrukcje wytawiamy za 500k

 

wsyztko dotyczy serwera DragonMt2,MltenMt2,AtlantisMt2

 

TUT NIE JEST MÓJ.

 

 

 

DAJ LIKE TO NIC NIE BOLI :] :rolleyes: :D

DAJ LIKE !

proszę o usunięcie mi tych 60% ostrzeżeń.

zarejestruj się tutaj

xxxxxxx

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...