Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poradnik jak zaimportować modele do world editor ?


JQB3K

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A Zatem Postępuj Według następujących kroków :

- otwórz przeglądarkę internetową

- wejdź na stronę www.hiveworkshop.com

- wpisz w wyszukiwanie nazwe modelu np : mage (musi być po angielsku bo to angielska strona)

- wybierz model i naciśnij download (darmowe)

- zapisz gdziekolwiek ja mam swój folder z modelami w miejscu gdzie mam grę :)

- wypakuj model win rarem

- otwórz plik "World Editor"

- Naciśnij na menadżer importu

- zaimportuj pliki które mają następujące rozszerzenia : .MDX .MDL i .BLP bez readme (jeżeli nie ma mdl to nic nie szkodzi ale zaimportuj też portrait jak będzie)

-naciśnij na wszystko(pojedynczo) z modelu co zaimportowałeś/aś naciśnij na "własna ścieżka " i usuń przypisek war3mapimported\

-Potem zatwierdź

-potem w edytorze obiektów zmień np: arthas włada ostrzem mrozu ,antonidas itd lub stwórz postać i zmień go na swój model (powyżej są modele standardowe a niżej zaimportowane)

-zatwierdź model

-odpal warcrafta

-i gotowe!

-a jeżeli pojawi się zielony sześcian z czarnymi kwadratami to oznacza że model jest zepsuty

mogę też napisać poradnik o zmianie dźwięku jednostek itp. jeżeli czegoś nie rozumiecie napiszcie mi to w odpowiedziach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...